1448457516Centrum Sportowe Herkules zaprasza wszystkich do uczestnictwa we wspaniałej akcji. Podczas Świątecznego, Charytatywnego Zumba Party będzie można nie tylko świetnie się bawić, ale i pomagać. Na maratonie wolontariusze będą zbierać dary dla podopiecznych Domu Dziecka w Darłowie. Najbardziej potrzebne są przybory szkolne i koszulki (stroje) na zajęcia z wf.- Jeżeli macie coś, co zalega Wam w domu np. zabawki, czapki szaliki czy inne ubrania po dzieciach bo wyrosły także będą mile widziane. Ida święta. Pokażmy jak wielkie mamy serducha! Zumba łączy ludzi... Pokażmy jak potrafimy pomóc - mówi Piotr Furmański - szef Centrum Sportowego Herkules

Tym razem uczestnicy Zumba Party bawić się będą w hangarze nowej przystani jachtowej w Darłówku Zachodnim, a wszystko to zasługa ratowników z Ratownictwa Wodnego w Darłowie, którzy oprócz miejsca, zapewnią jeszcze opiekę medyczną na czas trwania imprezy.
Przewóz uczestników z Darłowa do Darłówka zapewni Firma DPP. W dniu maratonu o godzinie 15:20 odjadą dwa autobusy w kierunku Darłówka. Jeden z dworca PKS w Darłowie, drugi z placu obok sklepu Netto. Firma DPP zapewni również przejazd powrotny.

Dodaj Temat

 reklama balticbd

calidozaworarka

 

ARKA zyczeniabn2017toplaserkoszalinlogo1

baneredu4you1

reklamamchecinski1                                                

teproogłoszenieopracebalticinfo1

lechbudIIetap

logo.rgb

e.sztorc.banner

inwestbohwawy

 

vertaxofertareklama1

banerekfotowoltaika210x240px3

 assetlogolarge

 

balticinfopl


logonieruchomosci ew1

logopraxis

pamprofil

 

4mobile

banerbogurscy
 banerek1
logo just
 
MAPA STRON I II
stat4u