1448457516Centrum Sportowe Herkules zaprasza wszystkich do uczestnictwa we wspaniałej akcji. Podczas Świątecznego, Charytatywnego Zumba Party będzie można nie tylko świetnie się bawić, ale i pomagać. Na maratonie wolontariusze będą zbierać dary dla podopiecznych Domu Dziecka w Darłowie. Najbardziej potrzebne są przybory szkolne i koszulki (stroje) na zajęcia z wf.- Jeżeli macie coś, co zalega Wam w domu np. zabawki, czapki szaliki czy inne ubrania po dzieciach bo wyrosły także będą mile widziane. Ida święta. Pokażmy jak wielkie mamy serducha! Zumba łączy ludzi... Pokażmy jak potrafimy pomóc - mówi Piotr Furmański - szef Centrum Sportowego Herkules

Tym razem uczestnicy Zumba Party bawić się będą w hangarze nowej przystani jachtowej w Darłówku Zachodnim, a wszystko to zasługa ratowników z Ratownictwa Wodnego w Darłowie, którzy oprócz miejsca, zapewnią jeszcze opiekę medyczną na czas trwania imprezy.
Przewóz uczestników z Darłowa do Darłówka zapewni Firma DPP. W dniu maratonu o godzinie 15:20 odjadą dwa autobusy w kierunku Darłówka. Jeden z dworca PKS w Darłowie, drugi z placu obok sklepu Netto. Firma DPP zapewni również przejazd powrotny.

Dodaj Temat

 wielkanoc 2018 04ARKA

 

calidozaworarka

toplaserkoszalinlogo1

 

edu4ubanermarzec18

 

reklamamchecinski1

 

 

teproogłoszenieopracebalticinfo1

 

kredyt11axxa

  

lechbudIIetap

 

 

pkbaner

 

e.sztorc.banner

 

balticinfopl


logonieruchomosci ew1
 StrzelnicabanerBaltic Info kopian1r

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u