tytulowe

Rzadko zdarza się impreza z takim rozmachem. Niedawno na terenie boiska szkolnego w Zespole Szkół Nr 3 w Dąbkach odbył się Festyn Rodzinny pod nazwą „ Mamo , tato bawcie się z nami ! „ Na imprezę zorganizowaną przy współpracy pięciu sołectw – Żukowo Morskie, Bobolin, Dąbki, Bukowo Morskie i Glęźnowo zaproszono rodziców , dzieci i wszystkich sympatyków wspólnej zabawy. Każdy , nawet najbardziej wymagający mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Festyn prowadzili Rico i Ruphert – duet klaunów.

filmfestyn1
Na festynie była więc moc atrakcji , liczne konkursy , zabawy z klaunem, turnieje rodzinne (film z imprezy powyżej). Ne tylko najmłodsi uczestnicy zabawy paradowali w pomalowanych buźkach i kolorowych warkoczykach, niebo zaś zdobiły piękne bańki mydlane i mieniące się w słońcu confetti. Nie zabrakło kiełbaski z grilla , a dla smakoszy słodkości były pyszne ciasta i kawa. - Jest to taka pierwsza od lat , wspólna inicjatywa organizacji festynu , która ma na celu przede wszystkim integrować mieszkańców , ale również promować nasz region i szkołę - opowiada p. Sylwia Suska ( Sołtys Żukowa Morskiego ).
- Od przyszłego roku ZS Nr 3 w Dąbkach rozbudowuje oddział przedszkolny , dla dzieci w wieku 3-4 latka – zapewnia z kolei dyrektor Wiesława Grabińska, która zaprasza w sezonie letnim wszystkich rodziców , którzy nie mają opieki dla dzieci , do skorzystania z ośmiogodzinnego oddziału przedszkolnego.


Zdjęcia dzięki uprzejmości Darłowskiego Towarzystwa Fotograficznego Profil ( Jarosław Struś oraz Artur Hara ). Pełna foto relacja z festynu na stronie.
Tekst, nagranie : Agnieszka Michalak
Montaż nagrania : Studio 13 – Film i Fotografia

  • filmfestyn1filmfestyn1
  • 55
  • 44
  • 33
  • 22
  • 11
  • tytulowetytulowe
 

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 DB MACIEJ TYSZKA baner

 

 

PokaLogo promocja torba

 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u