darlowo113Edukacja, przestrzeganie, uczenie właściwych postaw i zachowań, zwracanie uwagi na to, co może być niezdrowe, szkodliwe, co może zrujnować czasami całe życie. Temu celowi ma się przysłużyć I Gminna Gala Teatrów Profilaktycznych, w której udział wzięli uczniowie wraz z opiekunami ze wszystkich szkól z terenu gminy Darłowo. W sumie na scenie wystąpiło 6 zespołów.

darlow114Zamysłem organizatorów I Gminnej Gali Teatrów Profilaktycznych gminy Darłowo - LEPSZY ŚWIAT 2017 była chęć pokazania, że dzieci i młodzież potrafią w piękny sposób "mówić ze sceny" o współczesnych zagrożeniach, z jakimi mogą się zetknąć w dzisiejszym świecie, ale także o marzeniach, lękach i zainteresowaniach widzianych ich oczyma. -Inspiracją do zatytułowania Gali "Lepszy Świat 2017" było motto, które mnie urzekło, a mianowicie że "niektórzy ludzie czynią świat wyjątkowym tylko dlatego, że są" – informuje Aleksandra Filipek, pomysłodawczyni gali.

darlowo114

- Do pomysłu przeglądu teatrów profilaktycznych nie trzeba było mnie długo namawiać, uważam bowiem, że sama obecność aktorów w wydarzeniu przyczynia się do tworzenia nowego, lepszego świata, a spektakle tworzą własne, niepowtarzalne historie. Obecność na scenie młodych ludzi jest wartością samą w sobie. – komentuje wójt Gminy Darłowo Radosław Głażewski. Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody od organizatorów. 

Dodaj Temat

 reklama balticbd

calidozaworarka

 

ARKA zyczeniabn2017toplaserkoszalinlogo1

baneredu4you1

reklamamchecinski1                                                

teproogłoszenieopracebalticinfo1

lechbudIIetap

logo.rgb

e.sztorc.banner

inwestbohwawy

 

vertaxofertareklama1

banerekfotowoltaika210x240px3

 assetlogolarge

 

balticinfopl


logonieruchomosci ew1

logopraxis

pamprofil

 

4mobile

banerbogurscy
 banerek1
logo just
 
MAPA STRON I II
stat4u