dni gminy 2017Gmina Darłowo zaprasza na Dni Gminy, natomiast Dąbki gościć będą żeglarzy oraz każdego, kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z żeglarstwem do udziału w regatach turystycznych jachtów żaglowych w Dąbkach nad jeziorem Bukowo. Regaty turystycznych jachtów żaglowych ISSA to możliwość aktywnego udziału w regatach poprzez wpisanie się do załogi jachtów biorących udział w regatach. Ponadto odbędą się warsztaty żeglarskie i motorowodne, pokazy ratownictwa wodnego, wieczorne spotkanie przy muzyce szantowej. Wszystko to wzbogacone o Mini Regaty dla dzieci w klasie Optymist wraz z lekcją żeglarstwa.

Natomiast już 17 czerwca odbędą się II Dni Gminy Darłowo. -Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wiele atrakcji, występów i koncertów. Dla najmłodszych mega dmuchańce, wielki bańki mydlane, animatorzy, malowanie twarzy oraz specjalną atrakcję przygotowała inicjatywa Żyj z energią - strefę "Bo wieje nam wiatr"- opowiada jarosław Głażewski, wójt gminy Darłowo.  Impreza plenerowa z prezentacjami, konkursami i - przede wszystkim - znakomitymi koncertami zespół muzyki disco polo Exaited i Piękni i Młodzi będzie miała miejsce w Starym Jarosławiu.

Zapisy na regaty odbywają się mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., telefonicznie 504194251 lub w biurze regat od 9:00 w Dąbkach (pomost przy plaży nad jeziorem).

Dodaj Temat

 reklama balticbd

calidozaworarka

 

ARKA zyczeniabn2017toplaserkoszalinlogo1

baneredu4you1

reklamamchecinski1                                                

teproogłoszenieopracebalticinfo1

lechbudIIetap

logo.rgb

e.sztorc.banner

inwestbohwawy

 

vertaxofertareklama1

banerekfotowoltaika210x240px3

 assetlogolarge

 

balticinfopl


logonieruchomosci ew1

logopraxis

pamprofil

 

4mobile

banerbogurscy
 banerek1
logo just
 
MAPA STRON I II
stat4u