dni gminy 2017Gmina Darłowo zaprasza na Dni Gminy, natomiast Dąbki gościć będą żeglarzy oraz każdego, kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z żeglarstwem do udziału w regatach turystycznych jachtów żaglowych w Dąbkach nad jeziorem Bukowo. Regaty turystycznych jachtów żaglowych ISSA to możliwość aktywnego udziału w regatach poprzez wpisanie się do załogi jachtów biorących udział w regatach. Ponadto odbędą się warsztaty żeglarskie i motorowodne, pokazy ratownictwa wodnego, wieczorne spotkanie przy muzyce szantowej. Wszystko to wzbogacone o Mini Regaty dla dzieci w klasie Optymist wraz z lekcją żeglarstwa.

Natomiast już 17 czerwca odbędą się II Dni Gminy Darłowo. -Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wiele atrakcji, występów i koncertów. Dla najmłodszych mega dmuchańce, wielki bańki mydlane, animatorzy, malowanie twarzy oraz specjalną atrakcję przygotowała inicjatywa Żyj z energią - strefę "Bo wieje nam wiatr"- opowiada jarosław Głażewski, wójt gminy Darłowo.  Impreza plenerowa z prezentacjami, konkursami i - przede wszystkim - znakomitymi koncertami zespół muzyki disco polo Exaited i Piękni i Młodzi będzie miała miejsce w Starym Jarosławiu.

Zapisy na regaty odbywają się mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., telefonicznie 504194251 lub w biurze regat od 9:00 w Dąbkach (pomost przy plaży nad jeziorem).

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u