bateriaumywalkowaooro1Wbrew pozorom w łazience spędzamy dużo czasu. Codzienna toaleta, czy prysznic to rutyna. Ale to, jaką mamy baterię umywalkową, prysznicową, wannową, a nawet kuchenną, ma wpływ na jakość naszego codziennego życia. Niezawodność i ergonomię kształtu doceniamy na ogół dopiero wtedy, gdy zacznie gdzieś przeciekać woda, albo na baterii pojawi się zielonkawy osad, zardzewiało sitko kranu, lub słuchawka prysznica uległa zniszczeniu. Czasy monotonnych, ordynarnych baterii rodem z PRL dawno minęły. Teraz ma być ładnie, orygnialnie, z wysoką jakością wykonania.

Sianowska firma ARKA, która zajmuje się głównie produkcją i sprzedażą na terenie całego kraju opatentowanych, znakomitych zaworów serii między innymi DURO i CALIDO, oferuje także autorskie, nowoczesne i wykonane w wysokim standardzie baterie do umywalek, pryszniców, wanien i zlewozmywaków. Ponieważ od zaworów do baterii niedaleka droga, seria także nosi nazwę DURO.

bateriaoro1Zakres wzorów i kształtów jest przeogromny, co spodoba się na pewno kobietom, gdyż to one na ogół decydują o wyborze urządzeń i wystroju wnętrz. DURO to baterie w seriach GRIS, AZUL, NEGRO, MARRON, ROSA, MORADO, ZAFIRO, VERDE STANDARD, VERDE RETRO ( z eleganckimi kurkami, stylowanymi na lata 20 i 30 ubiegłego wieku) oraz seria ORO.

korekumywalkowyarka

A co z jakością wykonania i montażem? Dla mężczyzn, którzy będą montować zakupione przez panie baterie, dobra wiadomość: gwarantowana jest bardzo wysoka jakość wykonania, potwierdzona testami w laboratorium firmy ARKA. Uchwyty są metalowe, a korpusy wykonano z mosiądzu. Duża odporność na czynniki zewnętrzne, podwyższona szczelność i napowietrzacze odporne na korozję (wnętrze wykonane z tworzywa)- to tylko niektóre zalety baterii DURO. Dodatkowo producent udziela aż 5 lat gwarancji, więc baterie te będą towarzyszyć niejednej rocznicy małżeńskiej.
Uzupełnieniem oferty są zestawy natryskowe, akcesoria do baterii (korki typu klik-klak i pop-up, głowice, rozety, pokrętła) i inny asortyment. Producent zapewnia też serwis w domu klienta, stałą dostępność części zamiennych oraz sieć punktów serwisowych na tereniecałego kraju.

 

Tomasz Wojciechowski

  • oceanoarka1oceanoarka1
  • korekumywalkowyarkakorekumywalkowyarka
  • bateriaumywalkowaooro1bateriaumywalkowaooro1
  • bateriaoro1bateriaoro1

Dodaj Temat

 baner eskimos balticinfo

 

 upiotra1ab

 

ekosunreklama1a

 

PRAXISreklamalogo

 

logo 03baner

 

uniaprezent1

 

leowesolychswiat

 

 

blob gwiazdka WESOLYCH SWIAT

 

avon1mission

 

 

reklamamchecinski1

 

e.sztorc.banner

 

 

psw

 

balticinfopl 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u