zaproszeniegrafikaPomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Deloitte, Miasto Wałcz, Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów ze Szczecina wraz z partnerami zapraszają na szkolenie w formie Business Brunch (śniadanie/lunch), które odbędzie się w dniu 27 września 2017r. w Wałczu. Podczas spotkania eksperci Deloitte omówią tematy związane z podatkami dochodowymi CIT i PIT na rok 2018 oraz ochroną danych osobowych - nowe wyznania dla przedsiębiorców. Spotkanie będzie bardzo dobrą okazją do wymiany doświadczeń, dyskusji oraz nawiązania nowych kontaktów przy degustacji lokalnej kuchni.

Termin: 27 września 2017r. godz. 9:30 - 14:00
Miejsce: sala konferencyjna Hotelu Biały Domek, Wałcz ul. Kościuszki 27, mapa z dojazdem tutaj
Organizator: Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Główny partner merytoryczny: Deloitte
Partnerzy: Urząd Miasta Wałcza, Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów ze Szczecina, Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy UE, Klaster Metalowy „Metalika"


Szkolenie Business Brunch dedykowane jest m.in. do: zarządów i właścicieli firm, dyrekcji, działów księgowości i kadr oraz pozostałych pracowników merytorycznych firm.Spotkanie nie jest skierowane do biur księgowych i rachunkowych, z zastrzeżeniem tych, które obsługują przedsiębiorców Słupskiej SSE – po wcześniejszym ustaleniu z organizatorem.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla przedsiębiorców. Konieczna jest uprzednia rejestracja online do dnia 21.09.2017r. do godz. 16.00. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Z jednej firmy w spotkaniu mogą wziąć udział max. 2 osoby.

Więcej o szkoleniu na stronie:

https://sse.slupsk.pl/index.php/pl/homepage-mainmenu/aktualnosci/1506-27-09-2017-zapraszamy-na-business-brunch-do-walcza

 

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u