borysb1Rozmowa z Borysem Boratyńskim, współwłaścicielem koszalińskiej agencji Invest-Nieruchomości i pośrednikiem nieruchomości.

- Co nowego na koszalińskim rynku nieruchomości?
- Coraz więcej osób decyduje się na zakup domów, ze względu na atrackyjne ceny oferowane przez developerów. Dlatego postanowiliśmy ruszyć z atrakcyjną inwestycją w Nowych Bielicach, oferując zakup domów szeregowych na zamkniętym osiedlu. Zdecydowaliśmy się na Nowe Bielice ze względu na bliskość Koszalina, pełne uzbrojenie terenu, dogodny dojazd drogą asfaltową. To lokalizacja łącząca bliskość miasta i charakter zamieszkania country.

- A ile planujecie postawić tych domów i jak będą one wykończone?
- Domów będzie czterdzieści, wszystkie w znakomitej jakości wykończenia w standardzie developerskim. Developer, firma Mawig Macieja Godlewskiego zrealizowała już z powodzeniem dwie inwestycje przy ulicy Bocianiej i Daktylowej w Koszalinie. Domy tam zlokalizowane zostały sprzedane, a klienci są bardzo zadowoleni. To, na co warto zwrócić uwagę to fakt, że między oferowanymi przez nas domami jest spora przestrzeń, więc nikt nie będzie zaglądał sąsiadowi w okno. Domy położone na skraju mają działki o powierzchni 330 m2, domy w segmentach wewnętrznych to obszar 200m2. Całkowita powierzchnia użytkowa domów wynosi 107m2, na górze znajdują się 3 pokoje, łazienka i garderoba, na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, wc z kotłownią Do tego dochodzi garaż.
- Komu poleciłby Pan tą inwestycję?
- To domy idealne dla młodych rodzin, rozwijających się, z dwójką, nawet trójką dzieci. Obecnie – co warto zaznaczyć- jest promocja ceny domów. Gotowy budynek w standardzie developerskim można kupić już za 299 tys. zł. plus 8% VAT. Dla porównania, mieszkanie w standardzie developerskim na rynku w Koszalinie przy tym metrażu kosztuje około 449 tysięcy złotych. Warto więc wybrać dom, jako miejsce zamieszkania.
- Kiedy dostępny będzie dom pokazowy dla potencjalnych klientów? I czy wogóle taki będzie?
- Oczywiście, będzie. Przykładowy dom będzie dostępny dla potencjalnych klientów w przeciągu 1,5 miesiąca. Pierwszy etap inwestycji zakończony zostanie już w grudniu tego roku, co oznacza że będzie można spędzić święta w nowym domu.

 

Rozmawiał: Tomasz Wojciechowski

baner balticinfopl nowebielice

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 DB MACIEJ TYSZKA baner

 

 

PokaLogo promocja torba

 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u