szalonenozyczkivarietemuza1Firma Asset House od zawsze przyzwyczaiła swoich klientów nie tylko do wysokich standardów działania lecz także do wiarygodności w doradztwie finansowym. Giełda to przecież nie tylko statystyki i finanse. To wielka odpowiedzialność i ogromny kredyt zaufania od inwestorów, którzy powierzają kapitał profesjonalistom z Asset House. Dlatego, chcąc podziękować za współpracę i zaufanie, Asset House zaprosił przedsiębiorców na wyjątkowe wydarzenie, które odbyło się przy udziale Koszalińskiej Izby Przemysłowo- Handlowej . W dniu 12 listopada w koszalińskim Tetarze Variete Muza odbyło się spektakl sztuki Paula Portnera "Szalone Nożyczki".

szalonenozyczkivarietemuza2

I był to spektakl faktycznie szalony, do tego z wyborową obsadą z Teatru fabryka Marzeń : Lesław Żurek, Leszek Stanek, Maciej Wilewski, Alan Andersz i niezwykle energiczna Dominika Gwint. Producentem była Kamila Polak, a sama oś spektaklu obracała się wokół pewnego salonu fryzjerskiego, którego pracownicy i klienci podejrzewani są o dokonanie zabójstwa słynnej pianistki, mieszkającej nad zakładem.

2N7A4824

Akcja jest dynamiczna, co powoduje że mordercą może być każdy... Z resztą ciągła popularność tej sztuki polega na tym, że to widownia decyduje kto zabił. "Szalone Nożyczki" przypadły widowni do gustu, o czym świadczą spontaniczne brawa, dialogi z publicznością i salwy śmiechu. Sponsorzy zadbali o to, by w przeprowadzonym konkursie osoby z widowni mogły wygrać ciekawe nagrody.

2N7A5136

Warto nadmienić, że wydarzenie zorganizowane przez Asset House oprócz wymiaru kulturalnego, pozwoliło na wzajemne poznanie się przedsiębiorców, integrację środowiska i bliższe poznanie samej firmy, którą reprezentowali manager regionalny Mariusz Kiermasz i Krystian Sadowski, prezes Asset House. KIPH reprezentował na scenie prezes Piotr Huzar. Oczywiście nie obyło się bez wykwintnego poczęstunku po zakończonym spektaklu, czy wspólnych zdjęć z aktorami. Asset House zaprezentował też swoją inicjatywę. Fundacja Panheri- bo o niej mowa, ma za zadanie wspierać i pomagać zdolnym studentom w rozwoju kariery zawodowej, promując edukację i współpracę nauki i biznesu.

2N7A5262

Niedzielny wieczór w Variete Muza był wyjątkowy jeszcze z jednego powodu. Otóż nie było banerów, rollupów, atmosfery komercji. Zamiast tego Asset House zadbał o to, by impreza była wydarzeniem z klasą, która połączyła kulturalny event z nienachalnym spotkaniem ludzi biznesu.

 

Tomasz Wojciechowski

  • szalonenozyczkivarietemuza2szalonenozyczkivarietemuza2
  • szalonenozyczkivarietemuza1szalonenozyczkivarietemuza1
  • 2N7A54162N7A5416
  • 2N7A53572N7A5357
  • 2N7A53452N7A5345
  • 2N7A52622N7A5262
  • 2N7A51362N7A5136
  • 2N7A48442N7A4844
  • 2N7A48242N7A4824

 

Dodaj Temat

 baner eskimos balticinfo

 

 upiotra1ab

 

ekosunreklama1a

 

PRAXISreklamalogo

 

logo 03baner

 

uniaprezent1

 

leowesolychswiat

 

 

blob gwiazdka WESOLYCH SWIAT

 

avon1mission

 

 

reklamamchecinski1

 

e.sztorc.banner

 

 

psw

 

balticinfopl 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u