sylwiazaorskadominokoszalin

Kończący się obecnie rok był dla mnie i mojego biura bardzo udany. W 2018 roku wydarzyło się kilka bardzo istotnych faktów, które potwierdziły mi, że to co robię, robię dobrze. Choćby dlatego, że w pierwszym półroczu zdobyłam tytuł Najlepszego Biura Rachunkowego w Koszalinie wg opinii klientów portalu OFERTEO.PL. Bardzo ważna to dla mnie nagroda, bo pokazuje zadowolenie firm, z którymi współpracuję. Każdego klienta traktuję wyjątkowo i każdy klient jest dla mnie PARTNEREM bez względu na wielkość jego działalności. Kolejnym bardzo ważnym dla mnie osiągnięciem jest zdobycie 2 miejsca w Koszalinie w plebiscycie ORŁY RACHUNKOWOŚCI.

Uczucia, które towarzyszyły mi po tym, jak dowiedziałam się o tej nagrodzie, to duma i ogromne zadowolenie. Ja i mój zespół będziemy bardzo intensywnie pracować nad tym, by w przyszłym roku osiągnąć jeszcze lepszy wynik.
I na koniec zostawiłam sobie wisienkę na torcie. W tym roku moje biuro zostało członkiem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Znalezienie się w gronie tak znamienitych koszalińskich firm to dla mnie duża nobilitacja do tego, by poziom który reprezentuję, był z roku na rok coraz lepszy. Wierzę w to głęboko, że nie tylko moje biuro na tym skorzysta, ale także KIPH. W tym miejscu pozwolę sobie też na wzmiankę o tym, że zostaliśmy jako jedyne biuro rachunkowe w Koszalinie Partnerem Bałtyckiego Teatru Dramatycznego. Dzięki temu przyczyniamy się do rozwoju życia kulturalnego Koszalina i to jest w tym wszystkim cudowne.

 

A prywatnie? Jestem spełnioną mamą dwójki wspaniałych dzieci, Mai i Dominika oraz żoną fantastycznego faceta, z którym z roku na rok rozumiemy się coraz lepiej. Jest on dla mnie ogromnym wsparciem nie tylko prywatnie, ale też i zawodowo. Obaj Panowie – czyli mój syn i mąż, „wkręcili” mnie w sport i wspólnie z nimi zaczęłam trenować armwrestling, czyli siłowanie na rękę. I z tego co wiem, jestem jedyną księgową w Koszalinie, która taki sport uprawia. Właśnie przygotowujemy się wspólnie do startu w przyszłorocznych Mistrzostwach Polski więc proszę trzymać za nas kciuki.


A na koniec pragnę wszystkim Państwu z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2019 życzyć wszystkiego co najlepsze, oraz spełnienia marzeń. Niech te Święta będą chwilą na refleksję i pozwolą zebrać siły na to, by każdego dnia pracować nad tym, by być lepszym sobą.


Sylwia Zaorska

Po więcej informacji zapraszam tutaj.

 

DOMINOzyczeniaswiat

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u