Coworking Koszalin- nowa przestrzeń dla biznesu. Jakiś czas temu w Koszalinie ruszyła nowa, ciekawa inicjatywa skierowana do osób kreatywnych, właścicieli firm i twórców. To nowoczesna przestrzeń, którą można zagospodarować poprzez wynajem biurka dla fimy, lub rezerwację miejsca na spotkanie biznesowe. Idea powstała w ramachGrupy Kreatywni Koszalin działającej przy Północnej Izbie Gospodarczej w Koszalinie, którego celem jest utworzenie w Koszalinie tętniącej życiem miejskiej strefy coworkingu.

 

Trwa zaadoptowanie pomieszczeń przy ul. Racławickiej w Koszalinie, w jednym z budynków Politechniki Koszalińskiej- partnera projektu, gdzie docelowo kilkanaście biurek znajdzie najemców. Jest przestrzenna sala konferencyjna i pomieszczenia zaplecza technicznego. Pierwsi chętni już są.

- Chcemy by była to atrakcyjna oferta w sensie ceny za wynajem biurka i przestrzeni dla firmy na pewien okres czasu. Może to być miesiąc, dzień. To idealne rozwiązanie np dla przedstawicieli handlowych- wyjaśnia Marzena Olszyńska, menedżer projektu.- Pełną parą ruszamy pod koniec marca.


Jednocześnie Coworking Koszalin ma być inicjatywą skierowaną do artystów i umysłów kreatywnych, stąd też planowane eventy i spotkania integracyjne. Oprócz biur wypić bedzie można kawę i podyskutować w kawiarni Viva Italia, która będzie zlokalizowana obok pomieszczeń biurowych.


Celem projektu Coworking Koszalin jest:
- Zwiększenie atrakcyjności biznesowej Koszalina dla mikro-, małych, i średnich biznesów oraz start-upów,
- Stworzenie miejsca dającego możliwości rozwoju przemysłów kreatywnych w Koszalinie,
- Integracja środowiska związanego z branżą kreatywną,
- Stworzenie miejsca styku nauki i biznesu,
- Stworzenie miejsca opartego na rozwiązaniach typu coworking space – wspólna przestrzeń pracy,
- Stworzenie taniej przestrzeni biurowej dla MŚP.

 

więcej na: http://www.coworking.koszalin.pl/

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 DB MACIEJ TYSZKA baner

 

 

PokaLogo promocja torba

 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u