Darłowo wzbogaca się o nową inwestycję , o której wiadomo, że wzbogaci kurortowy wizerunek miasta. To właśnie tu, nad samym Bałtykiem, w Darłowie tuż przy nowym porcie na 1,5 hektarowej działce powstaje nowy projekt apartamentowy Marina Royale. Tworząc od lat przestrzenie do życia wiemy, że to lokalizacja jest najważniejsza. Apartamenty zostały zaprojektowane przy samej linii brzegowej, pomiędzy dwiema szerokimi, piaszczystymi plażami, w sąsiedztwie dwóch falochronów i co najważniejsze: z oszałamiającym widokiem na bezkres morza. 

Promenada poprowadzona została tak, by można cieszyć się widokiem morza i zachodów słońca.To tu powstanie tętniący życie miejski bulwar.

Marina Royale to projekt przemyślany w każdym detalu, od początku do końca. Jest koncepcją spółki POC Partners i Darłówko Development Sp. z.o.o. Inwestycja została zaprojektowana przez pracownię architektoniczną Arcas Europe, specjalizującą się w projektowaniu zabudowy mieszkaniowej i wypoczynkowej. Inwestycja została podzielona na etapy, które zostaną zrealizowane w ciągu najbliższych kilku lat.

 

Powstaną trzy budynki wykonane w najwyższej technologii, mieszczące łącznie 300 apartamentów: Palazz’eau, Aqua Marine i King’s Bay. Jako pierwszy powstanie Palazz’eau, budynek najbardziej wysunięty na wschód z widokiem zarówno na morze, jak i na wejście do portu z kanałem prowadzącym do Darłowa.

 

 

Tu powstanie pierwsze 68 apartamentów. W każdym z budynków Marina Royale, znajdą się udogodnienia dopasowane do potrzeb mieszkańców: restauracja prowadzona przez znakomitego szefa kuchni, przestronny nowoczesny basen, korzystający z najnowszych technik holistycznych SPA oraz sklepy, kawiarnie i butiki. Obok kompleksu mieszkalnego z wszelkimi udogodnieniami, Marina Royale to także letnia marina i elegancka promenada z oszałamiającymi widokami zachodzącego słońca. Projekt promenady jest uzupełnieniem istniejącego deptaku po stronie zachodniej. Stanowi jego przedłużenie i naturalne dopełnienie.

 

Darłowo jest miejscem, w którym doskonale się wypoczywa ale, co równie istotne, komfortowo się żyje. Dlatego Marina Royal powstała właśnie tutaj. Dzięki prężnie działającej administracji, ponad 250 mln złotych zostało zainwestowane w liczne modernizacje i renowacje w mieście i nabrzeżu. Wyremontowano wszystkie drogi dojazdowe, wybudowano nową promenadę z Darłówka do Darłowa i nową całoroczną marinę. Ukończono budowę szerokiego, wiszącego mostu łukowego na rzece Wieprzy, który łączy obwodnicę Koszalin - Ustka i ułatwia dojazd kierowcom do portu i wschodniej oraz zachodniej części Darłowa, a funkcjonalnie zaprojektowany ciąg pieszo rowerowy zapewni dodatkowy komfort dla tych, którzy wolą poruszać się bez samochodu. Podświetlona nocą konstrukcja o imponujących łukach, to kolejna atrakcja Królewskiego miasta Darłowa.

 

Obecnie powstaje również nowy port rybacki, a plaże poszerzane są na odcinku kilku kilometrów. W projekt ochrony brzegów i refulację zainwestowano około 115 mln złotych. Marina Royale to idealne miejsce dla osób pragnących połączyć nadmorski wypoczynek z aktywnym zwiedzaniem i życiem kulturalnym. W Darłowie dawna historia spotyka współczesną działalność kulturalną i artystyczną. Zamek Książąt Pomorskich, średniowieczne i renesansowe kościoły i kamienice, fortyfikacje obronne z okresu II Wojny Światowej, niosą dźwięki letnich koncertów muzyki klasycznej i współczesnej, są plenerem wystaw i wernisaży.

Więcej na : www.marinaroyale.pl

 

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 DB MACIEJ TYSZKA baner

 

 

PokaLogo promocja torba

 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u