Oferta nr WD0904 http://www.budynek-darlowo.pl/oferta,1260.html

Rodzaj nieruchomości: mieszkanie

Miejscowość: DARŁOWO

Piętro: 1/4

Powierzchnia mieszkania : 31,90 m2

Uzbrojenie terenu: woda, prąd, gaz, kan.

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 1980

Ogrzewanie: własna kotłownia

Cena: 129 000 zł 

Mieszkanie położone na I piętrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym, przy ul. Królowej Jadwigi w Darłowie: 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc i przedpokój o łącznej powierzchni użytkowej 31,90 mkw., oraz prawo do użytkowania piwnicy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, bardzo ciepłe, słoneczne, przytulne, w sprzedaży wraz z umeblowaniem. Na podłogach w pokojach panele podłogowe, w przedpokoju, kuchni i łazience płytki terakoty. Łazienka z prysznicem. Na ścianach gładź-struktura, w kuchni i łazience płytki glazury. W mieszkaniu jest instalacja pod TV kablową i Internet. Okna PCV białe, wystawa okien na południe.  Ogrzewanie z własnej kotłowni, ciepła woda z piecyka gazowego. Stałe opłaty lokalowe w wysokości 230 zł/m-c, w tym centralne ogrzewanie, fundusz remontowy i opłaty za zarząd. Blok mieszkalny po remoncie, ocieplony, z własną kotłownią w piwnicy i domofonem. Obecnie trwa kapitalny remont klatki schodowej. Mieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu bloków mieszkalnych, w odległości ok. 1 km od centrum miasta. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, przychodnia, apteka i sieć sklepów. Mieszkanie wolne, do wydania od zaraz.

 

Oferta nr WD0902 http://www.budynek-darlowo.pl/oferta,1258.html

Rodzaj nieruchomości: dom szeregowy

Miejscowość: DARŁOWO

Powierzchnia domu : 100,30 m2

Powierzchnia działki: 110 m2

Uzbrojenie terenu: woda, prąd, gaz, kan.

Liczba pokoi: 4

Rok budowy: 1982

Ogrzewanie: gazowe

Cena: 210 000 zł 

Budynek mieszkalny jednorodzinny, w zabudowie zwartej, wybudowany w 1982 r., wyremontowany w 2008 r. Dom parterowy o powierzchni zabudowy 100,35 mkw. i powierzchni użytkowej 80,80 mkw., wybudowany z cegły, ocieplony styropianem, dach płaski kryty papą. Budynek niepodpiwniczony. Do budynku są dwa niezależne wejścia, jedno od strony ul. Żeromskiego, prowadzące do lokalu użytkowego z pomieszczeniem na łazienkę o łącznej powierzchni 10 mkw. i drugie wejście od tyłu budynku, prowadzące do pomieszczeń mieszkalnych: ganek, salon, kuchnia, łazienka, 2 pokoje i garderoba o łącznej powierzchni 70,80 mkw. Z salonu jest wyjście na podwórko. Okna PCV, drzwi wewnętrzne drewniane przeszklone, drzwi wejściowe metalowe. Na podłogach płytki ceramiczne, w pokojach panele podłogowe. Ściany malowane farbami, w kuchni i w łazienkach płytki glazury. Stan techniczny budynku bardzo dobry, pokoje słoneczne, przestronne, zadbane. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca c.o. na gaz. W budynku jest instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna i gazowa. Dom znajduje się na działce gruntu o powierzchni 110 mkw., prostokąt o szerokości ok. 7 m i głębokości ok. 15 m, ogrodzony płotem z siatki. Podatek od nieruchomości w wysokości 300 zł/rok. W bezpośrednim sąsiedztwie są budynki mieszkalne, blisko targowisko miejskie i dworzec PKS. Dom znajduje się w odległości ok. 3 km od morza i 0,4 km od centrum miasta.

 

Oferta nr WD0901 http://www.budynek-darlowo.pl/oferta,1257.html

Rodzaj nieruchomości: dom bliźniak

Miejscowość: DOMASŁAWICE

Powierzchnia domu : 79,20 m2

Powierzchnia działki: 6 220 m2

Uzbrojenie terenu: woda, prąd, szambo

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 2013

Ogrzewanie: c.o. węglowe

Cena: 295 000 zł 

Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, murowany, parterowy z poddaszem nieużytkowym, wybudowany w 2013 r. 3 pokoje, kuchnia, łazienka, kotłownia, korytarz i ganek o łącznej powierzchni użytkowej 79,20 mkw. i powierzchni zabudowy 88,30 mkw. Z jednego pokoju jest wyjście na ogrodzony taras. Na podłogach panele podłogowe i płytki terakoty. Ściany malowane farbami, w kuchni i łazience glazura. Drzwi wejściowe metalowe, drzwi wewnętrzne drewniane, okna PCV białe. Dach kryty blachodachówką. Dom ogrzewany piecem c.o. na opał stały, ciepła woda z c.o. lub elektrycznego podgrzewacza wody. Budynek zaopatrzony w instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Stan techniczny budynku bardzo dobry. Na działce jest również wolno stojący, murowany budynek garażu z pomieszczeniem na opał. Działka, na której znajdują się budynki jest o powierzchni 6 220 mkw., o wymiarach ok. 38 x 165 m, ogrodzona żywopłotem i metalowym płotem z bramą wjazdową i furtką. Na działce rosną drzewka i krzewy owocowe. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Domasławice (450 mieszkańców) wieś położona w odległości 4 km od Darłowa (6 km od morza), 22 km od Sławna i 37 km od Koszalina. Oferta bezpośrednia, koszty pośrednictwa pokrywa sprzedający! Nieruchomość niezamieszkała, do wydania od zaraz.

 

 

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 DB MACIEJ TYSZKA baner

 

 

PokaLogo promocja torba

 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u