Oferta nr WD0904 http://www.budynek-darlowo.pl/oferta,1260.html

Rodzaj nieruchomości: mieszkanie

Miejscowość: DARŁOWO

Piętro: 1/4

Powierzchnia mieszkania : 31,90 m2

Uzbrojenie terenu: woda, prąd, gaz, kan.

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 1980

Ogrzewanie: własna kotłownia

Cena: 129 000 zł 

Mieszkanie położone na I piętrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym, przy ul. Królowej Jadwigi w Darłowie: 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc i przedpokój o łącznej powierzchni użytkowej 31,90 mkw., oraz prawo do użytkowania piwnicy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, bardzo ciepłe, słoneczne, przytulne, w sprzedaży wraz z umeblowaniem. Na podłogach w pokojach panele podłogowe, w przedpokoju, kuchni i łazience płytki terakoty. Łazienka z prysznicem. Na ścianach gładź-struktura, w kuchni i łazience płytki glazury. W mieszkaniu jest instalacja pod TV kablową i Internet. Okna PCV białe, wystawa okien na południe.  Ogrzewanie z własnej kotłowni, ciepła woda z piecyka gazowego. Stałe opłaty lokalowe w wysokości 230 zł/m-c, w tym centralne ogrzewanie, fundusz remontowy i opłaty za zarząd. Blok mieszkalny po remoncie, ocieplony, z własną kotłownią w piwnicy i domofonem. Obecnie trwa kapitalny remont klatki schodowej. Mieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu bloków mieszkalnych, w odległości ok. 1 km od centrum miasta. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, przychodnia, apteka i sieć sklepów. Mieszkanie wolne, do wydania od zaraz.

 

Oferta nr WD0902 http://www.budynek-darlowo.pl/oferta,1258.html

Rodzaj nieruchomości: dom szeregowy

Miejscowość: DARŁOWO

Powierzchnia domu : 100,30 m2

Powierzchnia działki: 110 m2

Uzbrojenie terenu: woda, prąd, gaz, kan.

Liczba pokoi: 4

Rok budowy: 1982

Ogrzewanie: gazowe

Cena: 210 000 zł 

Budynek mieszkalny jednorodzinny, w zabudowie zwartej, wybudowany w 1982 r., wyremontowany w 2008 r. Dom parterowy o powierzchni zabudowy 100,35 mkw. i powierzchni użytkowej 80,80 mkw., wybudowany z cegły, ocieplony styropianem, dach płaski kryty papą. Budynek niepodpiwniczony. Do budynku są dwa niezależne wejścia, jedno od strony ul. Żeromskiego, prowadzące do lokalu użytkowego z pomieszczeniem na łazienkę o łącznej powierzchni 10 mkw. i drugie wejście od tyłu budynku, prowadzące do pomieszczeń mieszkalnych: ganek, salon, kuchnia, łazienka, 2 pokoje i garderoba o łącznej powierzchni 70,80 mkw. Z salonu jest wyjście na podwórko. Okna PCV, drzwi wewnętrzne drewniane przeszklone, drzwi wejściowe metalowe. Na podłogach płytki ceramiczne, w pokojach panele podłogowe. Ściany malowane farbami, w kuchni i w łazienkach płytki glazury. Stan techniczny budynku bardzo dobry, pokoje słoneczne, przestronne, zadbane. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca c.o. na gaz. W budynku jest instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna i gazowa. Dom znajduje się na działce gruntu o powierzchni 110 mkw., prostokąt o szerokości ok. 7 m i głębokości ok. 15 m, ogrodzony płotem z siatki. Podatek od nieruchomości w wysokości 300 zł/rok. W bezpośrednim sąsiedztwie są budynki mieszkalne, blisko targowisko miejskie i dworzec PKS. Dom znajduje się w odległości ok. 3 km od morza i 0,4 km od centrum miasta.

 

Oferta nr WD0901 http://www.budynek-darlowo.pl/oferta,1257.html

Rodzaj nieruchomości: dom bliźniak

Miejscowość: DOMASŁAWICE

Powierzchnia domu : 79,20 m2

Powierzchnia działki: 6 220 m2

Uzbrojenie terenu: woda, prąd, szambo

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 2013

Ogrzewanie: c.o. węglowe

Cena: 295 000 zł 

Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, murowany, parterowy z poddaszem nieużytkowym, wybudowany w 2013 r. 3 pokoje, kuchnia, łazienka, kotłownia, korytarz i ganek o łącznej powierzchni użytkowej 79,20 mkw. i powierzchni zabudowy 88,30 mkw. Z jednego pokoju jest wyjście na ogrodzony taras. Na podłogach panele podłogowe i płytki terakoty. Ściany malowane farbami, w kuchni i łazience glazura. Drzwi wejściowe metalowe, drzwi wewnętrzne drewniane, okna PCV białe. Dach kryty blachodachówką. Dom ogrzewany piecem c.o. na opał stały, ciepła woda z c.o. lub elektrycznego podgrzewacza wody. Budynek zaopatrzony w instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Stan techniczny budynku bardzo dobry. Na działce jest również wolno stojący, murowany budynek garażu z pomieszczeniem na opał. Działka, na której znajdują się budynki jest o powierzchni 6 220 mkw., o wymiarach ok. 38 x 165 m, ogrodzona żywopłotem i metalowym płotem z bramą wjazdową i furtką. Na działce rosną drzewka i krzewy owocowe. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Domasławice (450 mieszkańców) wieś położona w odległości 4 km od Darłowa (6 km od morza), 22 km od Sławna i 37 km od Koszalina. Oferta bezpośrednia, koszty pośrednictwa pokrywa sprzedający! Nieruchomość niezamieszkała, do wydania od zaraz.

 

 

Dodaj Temat

 baner eskimos balticinfo

 

 upiotra1ab

 

ekosunreklama1a

 

PRAXISreklamalogo

 

logo 03baner

 

uniaprezent1

 

leowesolychswiat

 

 

blob gwiazdka WESOLYCH SWIAT

 

avon1mission

 

 

reklamamchecinski1

 

e.sztorc.banner

 

 

psw

 

balticinfopl 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u