Problemy, z jakimi spotykają się pacjenci publicznej służby zdrowia? Długie kolejki, problemy z rejestracją. Oczekiwanie na proces rejestracji jest często bardzo długie. Zdarza się również, że kiedy już umówimy wizytę, okazuje się, że ktoś popełnił błąd w systemie, nasze dokumenty trafiły nie w to miejsce, w które powinny i wizyta zostaje odwołana. Na wyznaczenie kolejnego terminu znowu musimy poczekać…

 

 

Trudno dostać skierowanie do specjalisty, ponieważ system wynagradzania lekarzy przewiduje, że mogą oni otrzymać 100% kwoty, jeśli nie wydadzą skierowania do specjalisty – w przeciwnym wypadku potrąca się im 70%... Dlatego maksymalnie ograniczają liczbę wydawanych skierowań. Na wizytę u specjalisty trzeba poczekać od kilku miesięcy do kilku lat. Terminy u lekarzy specjalistów są praktycznie zawsze oblegane, dlatego na konsultacje lub specjalistyczne zabiegi czekamy nawet do kilku lat. Co w sytuacji, gdy ktoś jest poważnie chory i potrzebuje wizyty natychmiast? Jeśli chce uratować swoje zdrowie idzie do lekarza prywatnego, za co płaci odpowiednią sumę pieniędzy. Widzimy więc, że państwowa służba zdrowia jest po prostu mitem.

Problemy, z jakimi spotykają się pacjenci leczący się prywatnie są następujące. Drogie wizyty – za konsultacje lekarskie, w zależności od specjalizacji, zapłacisz 100 – 300 zł. Płacisz także na każdym etapie leczenia: najpierw u internisty, potem na badaniach zleconych przez internistę, znowu u internisty, który te badania analizuje, następnie u specjalisty, na badaniach zleconych przez specjalistę i na wizycie kontrolnej…

Mimo tego, że płacisz nie masz gwarancji, że bada cię dobry lekarz. Idealnie byłoby skonsultować postawioną diagnozę z dwoma innymi lekarzami, jednak za każdą z takich wizyt należy zapłacić. W związku z tym, żeby mieć pewność, że leczenie idzie w dobrym kierunku wydajesz kolejne pieniądze. Ludzie, którzy zarabiają 1500 zł nie są w stanie zapewnić sobie takiego komfortu bezpieczeństwa.

Brak kompleksowości. – zanim znajdziesz dobrego lekarza, musisz przewertować kilka źródeł lub zapytać wielu znajomych. Gdy już zdecydujesz się na odpowiedniego lekarza, może się okazać, że nie ma on wolnych terminów… Wtedy proces szukania zaczyna się od nowa.

 

W takim razie odpowiedzmy na pytanie co to jest pakiet medyczny?
Posiadając pakiet medyczny możnaumówić się na wizytę przez telefon do dobrej placówki medycznej, jednej z 1000 w całej Polsce z dostępem do dobrego specjalisty,do fachowego podejścia, badań, kolejnych wizyt w cenie,

  • szybko - dzisiaj lub za kilka dni
  • korzystnie - tyle wizyt, badań, konsultacji, ile tylko potrzeba do skutecznego wyleczenia
  • profesjonalnie - na określoną godzinę, z potwierdzeniem wizyty SMS-em.

Kto może wykupić pakiet medyczny i jaki jest jego koszt?
Pakiety medyczne oferujemy dla klientów indywidualnych oraz dla firm: korporacji, mikrofirm, samozatrudnionych, pracowników, współpracowników i ich rodzin miesięczny koszt abonamentu wynosi od 65zł dla klienta indywidualnego i od 49zł dla firm.

 

Jak działa?
Wystarczą trzy kroki:

  • Dzwonisz o dowolnej porze dnia na Infolinię Medyczną
  • Umawiasz się na wizytę, badanie lub zabieg w dogodnym terminie i placówce
  • Korzystasz z usług w wyznaczonym terminie - szybko, bez kolejek i zbędnych formalności.

Podsumowując
Pakiet medyczny zapewnia całodobową infolinię medyczną, nielimitowany dostęp do specjalistów, lekarzy i badań na terenie całej Polski, bez kolejek i dodatkowych opłat dla każdego. Wizyta u lekarza internisty do 24h i specjalisty do 5 dni.

Na koniec pozostawiam trzy pytania -do przemyślenia dla każdego:
Zastanów się:

  • jak ważne jest dla Ciebie zdrowie Twoje i Twoich bliskich
  • ile dla Ciebie znaczy szybki dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • jak duże ma znaczenie możliwość korzystania ze świadczeń w 1000 placówkach medycznych w całej Polsce

Anetta Woźniak

www.multi-ubezpieczenia.com.pl

 

 

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 DB MACIEJ TYSZKA baner

 

 

PokaLogo promocja torba

 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u