Jeszcze nie opadły pozytywne emocje po lipcowym spotkaniu z cyklu „Kulturalnie o Biznesie”, organizowanym przez Koszalińską Izbę Przemysłowo- Handlową, a  już planowana jest sierpniowa dyskusja na temat: „Etosu Przedsiębiorcy” w dniu 13.08.2015r. o godz. 13:00 w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie. Jak zwykle odbędzie się ona przy kawie i zdrowym poczęstunku, w wyjątkowo życzliwej, konstruktywnej i twórczej atmosferze.

W części artystycznej w nawiązaniu do rozpoczętego na ostatnim spotkaniu zjawiska "Mój szef - moim mistrzem" opowie o swoich mistrzach-bohaterach Magda Omilianowicz - reporterka, autorka zajmująca się tematyką społeczną i podróżniczą. Jej teksty ukazały się m.in. w „Głosie Koszalińskim”, „Gazecie Wyborczej”, „Polityce”, „Przeglądzie”, prasie kobiecej, nowojorskim „Kurierze Plus” i holenderskim „Reve”. Zrealizowała kilka telewizyjnych reportaży, jest autorką jedenastu książek non-fiction.

Zaproszono również na najbliższe spotkanie niecodziennego gościa, jakim jest Cezary Kaźmierczak, prezes Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, który podzieli się z nami przemyśleniami nt. poprawy warunków prowadzenia działalności gospodarczej w naszym kraju, a także opowie o tym, jak nasze organizacje mogą się do tej poprawy przyczynić. Zapraszamy do wysłuchania tej niezwykle ciekawej prezentacji, a także do wspólnej dyskusji, dzielenia się własnymi doświadczeniami i spostrzeżeniami.

Więcej o spotkaniu na: www.kiph.com.pl

Dodaj Temat

 baner eskimos balticinfo

 

 upiotra1ab

 

ekosunreklama1a

 

PRAXISreklamalogo

 

logo 03baner

 

uniaprezent1

 

leowesolychswiat

 

 

blob gwiazdka WESOLYCH SWIAT

 

avon1mission

 

 

reklamamchecinski1

 

e.sztorc.banner

 

 

psw

 

balticinfopl 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u