Ikoszalinskieforumgospodarcze,forumgospodarczekoszalinWyjątkowe wydarzenie dla koszalińskich firm i przedsiębiorców, którzy chcą mieć wpływ na rozwój społeczno – gospodarczy swojego regionu, a jednocześnie interesuje ich przyszłość energetyki w Polsce i na świecie. Jeśli jesteście zainteresowani nowymi kontaktami biznesowymi, poznaniem opinii specjalistów z branży energetyki ekologicznej- to I Koszalińskie Forum Gospodarcze jest właściwym miejscem! Już niedługo, w dniach 25 – 26 września impreza ta odbędzie się pod hasłem „Wybrane aspekty rozwoju Pomorza Środkowego ”.


Jest ono związane z obchodami 750–lecia Miasta Koszalin oraz potrzebami, możliwościami i wyzwaniami jakie stoją przed regionem w najbliższych latach. Jest inicjatywą rozpoczynającą szereg działań w zakresie rozwoju przedsiębiorczości i innowacji poprzez scalanie i budowanie szeroko pojętej współpracy pomiędzy samorządami, biznesem i mieszkańcami regionu.
Cele Forum to podnoszenie świadomości obywatelskiej w zakresie energetyki ekologicznej, budowanie więzi gospodarczych i wzmacnianie postaw proinnowacyjnych. Funkcją Forum jest wspieranie rozwoju gospodarczego regionu Pomorza Środkowego poprzez dostarczanie szeroko pojętej wiedzy, które będzie źródłem inspiracji, innowacji i przedsiębiorczości w regionie, promowanie dobrych praktyk i wzorców przedsiębiorczości, czy wreszcie- scalanie środowiska gospodarczego i rozwijanie współpracy.
Swój udział zapowiedziało wielu samorządowców oraz specjalistów z zakresu gospodarki, przedsiębiorczości i energetyki. Miejsca spotkań to między innymi Teatr Variete Muza, Politechnika Koszalińska, City Box, Biblioteka miejska, firmy koszalińskie (w ramach drzwi otwartych).
Organizatorzy Forum, czyli Koszalińska Izba Przemysłowo – Handlowa w partnerstwie z Urzędem Miasta Koszalin i Politechniką Koszalińską zapraszają serdecznie, gdyż udział w Forum jest bezpłatny.
Kontakt, formularz zgłoszeniowy oraz szersze informacje:
www.kofg.pl, tel.: 94 348 86 45, 94 348 31 03.

Dodaj Temat

 reklama balticbd

calidozaworarka

 

ARKA zyczeniabn2017toplaserkoszalinlogo1

baneredu4you1

reklamamchecinski1                                                

teproogłoszenieopracebalticinfo1

lechbudIIetap

logo.rgb

e.sztorc.banner

inwestbohwawy

 

vertaxofertareklama1

banerekfotowoltaika210x240px3

 assetlogolarge

 

balticinfopl


logonieruchomosci ew1

logopraxis

pamprofil

 

4mobile

banerbogurscy
 banerek1
logo just
 
MAPA STRON I II
stat4u