nagrodagospodarczaarka

Aż 212 firm zgłoszono do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Z tego grona, jedną z 3 firm nominowanych do głównej nagrody w kategorii "Lider MŚP" została firma ARKA Sp J R Witkowski, T Pawłowski, J Gronek, A Pawłowski. Dnia 17 listopada wieczorem na specjalnej gali, gratulacje od samego Prezydenta RP odebrał jeden z właścicieli firmy Andrzej Pawłowski. Wręczono dyplom, pojawiły się gratulacje i przemówienia.

apawlowski22

Warto wspomnieć, że Arka jest sianowską firmą zajmującą się projektowaniem i produkcją oraz sprzedażą hurtową zaworów i elementów instalacji sanitarnych. Firmę tą tworzyło do zera czterech pracowitych i skromnych ludzi. Dziś zatrudniają kilkadziesiąt osób, mają plany rozwoju i patrzą śmiało w przyszłość. Co prawda gala była merytoryczna (głównie biznes, bez akcentów artystycznych, nie było więc "Dody") ale nie zabrakło sposobności do wymiany poglądów i doświadczeń.

 

Z pewnością prezydent usłyszał też oprócz podziękowań, kilka cierpkich słów od przedstawicieli świata biznesu. Gdyż prowadzenie biznesu nie jest w Polsce łatwe, wielu przedsiębiorców narzeka na biurokrację i podatki. Arkę nominował do nagrody Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.

Sukces cieszy tym bardziej, że Arka jest firmą z naszego regionu, natomiast Andrzej Pawłowski pełni funckję wiceprezydenta Koszalińskiej Izby Przemysłowo- Handlowej. Gratulujemy!

Tomasz Wojciechowski

Dodaj Temat

 reklama balticbd

calidozaworarka

 

ARKA zyczeniabn2017toplaserkoszalinlogo1

baneredu4you1

reklamamchecinski1                                                

teproogłoszenieopracebalticinfo1

lechbudIIetap

logo.rgb

e.sztorc.banner

inwestbohwawy

 

vertaxofertareklama1

banerekfotowoltaika210x240px3

 assetlogolarge

 

balticinfopl


logonieruchomosci ew1

logopraxis

pamprofil

 

4mobile

banerbogurscy
 banerek1
logo just
 
MAPA STRON I II
stat4u