nagrodagospodarczaarka

Aż 212 firm zgłoszono do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Z tego grona, jedną z 3 firm nominowanych do głównej nagrody w kategorii "Lider MŚP" została firma ARKA Sp J R Witkowski, T Pawłowski, J Gronek, A Pawłowski. Dnia 17 listopada wieczorem na specjalnej gali, gratulacje od samego Prezydenta RP odebrał jeden z właścicieli firmy Andrzej Pawłowski. Wręczono dyplom, pojawiły się gratulacje i przemówienia.

apawlowski22

Warto wspomnieć, że Arka jest sianowską firmą zajmującą się projektowaniem i produkcją oraz sprzedażą hurtową zaworów i elementów instalacji sanitarnych. Firmę tą tworzyło do zera czterech pracowitych i skromnych ludzi. Dziś zatrudniają kilkadziesiąt osób, mają plany rozwoju i patrzą śmiało w przyszłość. Co prawda gala była merytoryczna (głównie biznes, bez akcentów artystycznych, nie było więc "Dody") ale nie zabrakło sposobności do wymiany poglądów i doświadczeń.

 

Z pewnością prezydent usłyszał też oprócz podziękowań, kilka cierpkich słów od przedstawicieli świata biznesu. Gdyż prowadzenie biznesu nie jest w Polsce łatwe, wielu przedsiębiorców narzeka na biurokrację i podatki. Arkę nominował do nagrody Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.

Sukces cieszy tym bardziej, że Arka jest firmą z naszego regionu, natomiast Andrzej Pawłowski pełni funckję wiceprezydenta Koszalińskiej Izby Przemysłowo- Handlowej. Gratulujemy!

Tomasz Wojciechowski

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u