Mówi się, że pośrednictwo nieruchomości to domena mężczyzn. Tymczasem,  darłowska firma Budynek s.c. prowadzona przez panie Marię Peryga i Lillę Budynek, jest tego zaprzeczeniem.

Właścicielki świetnie sobie radzą , prowadząc wspólnie firmę już 13 lat. Obie panie posiadają licencje pośrednika nieruchomości. Zespól uzupełniają jeszcze dwie pracownice, co daje obraz perfekcyjnej i profesjonalnej obsługi w sprzedaży i zamianie nieruchomości wszelkiego rodzaju.

 

 

 

 - Dla nas liczy się skuteczność w działaniu i kompleksowość. – wyjaśnia jedna z właścicielek- jest to możliwe dzięki zgranemu zespołowi i podnoszeniu kwalifikacji np. na szkoleniach.

Agencja nieruchomości zapewnia profesjonalną i kompletną obsługę prawną realizowanych transakcji. Jej zespół świadczy usługi z zachowaniem zasad etyki zawodowej, pomagając  klientom w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości ,oraz służy doradztwem inwestycyjnym.

Obszar działania firmy to Pomorze i Pomorze Zachodnie, firma jest także członkiem Środkowopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, 

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 DB MACIEJ TYSZKA baner

 

 

PokaLogo promocja torba

 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u