kipphhKoszalińska Izba Przemysłowo- Handlowa zaprasza na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu "Kulturalnie o biznesie", które odbędzie się 26 stycznia (czwartek) o godzinie 13:00 we Foyer Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie.  Jego tematem będzie rewolucja cyfrowa w biznesie, jako szansa na rozwój. Udział w spotkaniu jest oczywiście bezpłatny.

Przedsiębiorcy wciąż poszukują narzędzi, które pozwalają w efektywny sposób wykonywać pracę. Współczesny biznes staje przed wyzwaniem ciągłej mobilności. Wszystko po to, by zagwarantować łatwość i skuteczność pracy w niemal każdych warunkach. Powstaje pytanie - jak wygrywać z konkurencją w cyfrowej rzeczywistości? W dzisiejszym świecie dobór narzędzi informatycznych, programistycznych nie jest prosty. Informatyków jest wielu, ale tak naprawdę często to, co oferują niewiele ma wspólnego z optymalizacją kosztów, czy zwiększeniem konkurencyjności. Jakie więc możliwości daje cyfryzacja w zarządzaniu procesami, w sprzedaży, czy finalnie- w relacji z klientem? O tym zainteresowani dowiedzą się na spotkaniu. Będzie szansa na rozmowę i wymianę poglądów.


Podczas spotkania zaprezentowane zostaną również wyniki konkursu „Pracownik Miesiąca”– nowej inicjatywy KIPH mającej na celu wyłonienie i wyróżnienie pracowników, którzy swoją postawą, zaangażowaniem i doskonałymi wynikami pracy wyróżniają się spośród wszystkich w danym miesiącu. W czasie cyklicznych spotkań „Kulturalnie o biznesie” firmy zrzeszone w KIPH będą prezentować najlepszych pracowników, firmy oraz najciekawsze informacje dotyczące reprezentowanej branży. Tym razem będzie to branża IT.

 

Warto wspomnieć także, że już niebawem odbędzie się pierwsze spotkanie Szkoły Rozwoju Lidera KIPH. W ramach spotkania zapoznają się Państwo z m.in. najnowszymi trendami i badaniami skutecznego zarządzania, sposobami budowania efektywnego zespołu, kluczowymi kompetencjami lidera, kształtowaniem autorytetu. Szkoła Rozwoju Lidera KIPH to cykl spotkań rozwojowych dla przedsiębiorców, liderów, managerów oraz osób, dla których wartością jest rozwój efektywności w zarządzaniu procesami i zasobami ludzkimi.

Jak widac, w rok 2017 KIPH wkracza z szeregiem nowych pomysłów i energią do dalszych działań.

 

 

Dodaj Temat

 reklama balticbd

calidozaworarka

 

ARKA zyczeniabn2017toplaserkoszalinlogo1

baneredu4you1

reklamamchecinski1                                                

teproogłoszenieopracebalticinfo1

lechbudIIetap

logo.rgb

e.sztorc.banner

inwestbohwawy

 

vertaxofertareklama1

banerekfotowoltaika210x240px3

 assetlogolarge

 

balticinfopl


logonieruchomosci ew1

logopraxis

pamprofil

 

4mobile

banerbogurscy
 banerek1
logo just
 
MAPA STRON I II
stat4u