komuniarestauracjabialadamamielnoPierwsza niedziela czerwca była jednocześnie ostatnią niedzielą komunijną w tegorocznym sezonie w restauracji Biała Dama w Mielnie. Począwszy od majówki, co tydzień- zarówno w soboty jak i niedziele odbywały się tam przyjęcia komunijne. Jak one wyglądały? Czy wymagania gości były duże i czy udało się je spełnić? O procesie przygotowania przyjęć opowiada Anna Sak, właściciel Białej Damy: - Było to dla nas nie lada wyzwanie gdyż obiady komunijne mają szczególny charakter. Jak wielu klientów, tak wiele sposobów ich organizacji. Były to spotkania w gronie najbliższych, więc liczące kilkanaście osób, ale również większe uroczystości, nawet na 60 osób. Każdy klient oczywiście jest dla nas równie ważny, każdy detal wystroju został dokładnie przemyślany i wykonany.

komunia3

W wystroju znalazły się oczywiście elementy hostii, aniołków, białe dodatki, białe kwiaty oraz dużo zieleni. Szef kuchni restauracji Michał Kaszubowski z zespołem kucharzy przygotowali kilka zestawów dań, jednakże zdarzały się menu przygotowywane pod zamówienie konkretnego klienta. - Goście byli świadomi tego, że podczas przyjęcia u nas będą mieli do dyspozycji taras z widokiem na jezioro, plac zabaw na świeżym powietrzu i salę zabaw wewnątrz naszego hotelu- opowiada Anna Sak-. Dzięki temu spotkania mogły trwać do późnych godzin popołudniowych.
Rodzice komunijnych dzieci zadbali również o swoich małych gości, wynajmowali fotobudki, zamki dmuchane oraz animatorki. Każda niemal komunia miała osobistego fotografa, zdjęcia zarówno wewnątrz restauracji jak i na pomoście widokowym towarzyszyły każdemu przyjęciu.

komunia1Decydując się na organizację tak ważnego wydarzenia w życiu każdej rodziny warto zadbać o wybór wyśmienitych dań, jakość obsługi na najwyższym poziomie oraz eleganckiego wystroju. Komunia powinno zapaść rodzinie w pamięci nie tylko ze względu na wymiar duchowy, lecz także ze względu na towarzyszącą temu wydarzeniu oprawę.
Najlepiej atmosferę organizacji przyjęcia komunijnego ujęto w jednej z wielu pozytywnych opinii gości restauracji Biała Dama: " Pragniemy gorąco podziękować za zorganizowanie perfekcyjnego przyjęcia komunijnego naszej córki Hanii, profesjonalizm w każdym calu, cudowną atmosferę, piękny wystrój. Jesteśmy zachwyceni profesjonalną obsługą kelnerską, jakością podawanych dań. Goście zachwyceni!:) Jeszcze raz za wszystko bardzo Dziękujemy;) Sylwia i Marcin Mossakowscy".

Więcej opinii i informacji o ofercie Białej Damy : tutaj.

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u