wospkarlino12Jak zwykle mieszkańcy Karlina nie zawiedli i tym razem. Pokazali, że chętnie pomagają innym. Wspaniałe, gorące serca, niegasnący entuzjazm dla dzieła pomocy dzieciom i umiejętność wspólnej zabawy połączyły w dniu 14 stycznia 2018 roku wszystkich uczestników 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w hali sportowej Homanit Arenie, gdzie czekało na nich wiele atrakcji. Od godziny 17 rozpoczęło się szlachetne granie. Występy artystyczne rozpoczęła Karlińska Orkiestra Dęta, która zaprosiła zebranych do wspólnego klaskania. Następnie na scenę wkroczyły dzieci z zespołu tanecznego Crazy Step oraz z sekcji wokalnej z Karlińskiego Ośrodka Kultury, które zaprezentowały się w układach tanecznych.

wospkarlino1Kolejno na scenie zaprezentował się zespół Oldboystars oraz zespól ON-OFF wprawiając zebranych w doskonały nastrój. Nie zabrakło również wokalistki Ani Kozik - karlinianki o doskonałym głosie. Występy artystyczne były przeplatane ciekawymi licytacjami. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się tradycyjna już loteria fantowa oraz kawiarenka. W strefie zabaw na dzieci czekały dmuchańce, wielkie klocki, malowanie buziek, które koordynowało Stowarzyszenie STONOGA oraz ścianka wspinaczkowa przygotowana przez ZOSTIR. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy pierwszej pomocy WOPR oraz symulatory Formuły 1, a także przejażdżki wozem strażackim.

wospkarlino2018Na licytacjach, prowadzonych przez znany  duet dwóch Tomków – Tomasza Rusieckiego, oraz 10-letniego Tomka Napieraja znalazły się takie przedmioty i usługi jak między innymi obraz Beaty Legun, obraz Jerzego Fidosa, piłka z autografem Zbigniewa Bońka, piłka Pogoni Szczecin w komplecie z szalikiem, czy maskotka przedstawiająca Jurka Owsiaka wykonana z włóczki przez Dorotę Żylską.

Tuż po godzinie 20.00 Karlino wysłało swoje światełko do nieba - efektowny pokaz pirotechniczny. XXVI finał WOŚP należy uznać za udany dzięki ludziom dobrej woli, bo dzięki hojności mieszkańców Karlina zebrano kwotę 18 398,50 zł.

 

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 DB MACIEJ TYSZKA baner

 

 

PokaLogo promocja torba

 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u