W gmachu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się gala finałowa podczas której nagrodzono laureatów w tegorocznej edycji rankingu „Perły Samorządu”. Organizatorem Ogólnopolskiego Rankingu pod hasłem Perły Samorządu jest Redakcja Dziennika Gazety Prawnej.
Rok 2015 jest rokiem jubileuszowym samorządu terytorialnego, dlatego ideą było wybranie samorządu i włodarza 25-lecia. Samorządy były oceniane na podstawie ankiety, która zawierała 25 przekrojowych pytań. OSTATNIE 25 LECIE oceniano m.in. pod względem gospodarności, sprzyjania przedsiębiorczości, postępu technologicznego, demografii, programów mieszkaniowych, infrastrukturalnych, socjalnych, sportowo – rekreacyjnych oraz innowacji.
WŁODARZY 25 LECIA typowano subiektywne, ale biorąc pod uwagę przede wszystkim czas, przez który pełnią swoją funkcję oraz to jaką pozycję w tegorocznym rankingu zajął samorząd, na którego czele stoją. Istotnym kryterium były także sukcesy, jakie kandydaci osiągnęli w poprzednich edycjach Pereł Samorządu DGP. Pełne listy wyróżnionych i nagrodzonych opublikowane będą w Dzienniku Gazecie Prawnej na łamach tygodnika „Samorząd i Administracja” 27 maja 2015 roku. Gmina Karlino wyróżniona w rankingu w kategorii gmin miejsko-wiejskich (oznacza to, że znaleźliśmy się w pierwszej dziesiątce najlepszych gmin w Polsce), natomiast Burmistrz Karlina – Waldemar Miśko znalazł się na 2 miejscu w kategorii włodarzy 25-lecia.

Dodaj Temat

 reklama balticbd

calidozaworarka

 

ARKA zyczeniabn2017toplaserkoszalinlogo1

baneredu4you1

reklamamchecinski1                                                

teproogłoszenieopracebalticinfo1

lechbudIIetap

logo.rgb

e.sztorc.banner

inwestbohwawy

 

vertaxofertareklama1

banerekfotowoltaika210x240px3

 assetlogolarge

 

balticinfopl


logonieruchomosci ew1

logopraxis

pamprofil

 

4mobile

banerbogurscy
 banerek1
logo just
 
MAPA STRON I II
stat4u