karl2

Dnia 19 lutego w Homait Arenie w Karlinie odbyło się doroczne spotkanie przedstawicieli wszystkich środowisk naszej gminy oraz gości z regionu. Uroczystość wręczenia Karlińskich Wież Sukcesu zgromadziła ponad 200 osób. Spotkanie było już tradycyjnie okazją do podsumowania działań gminy w ubiegłym roku oraz nagrodzenia przedsiębiorców oraz osób przyczyniających się do rozwoju Karlina.

"Karlińska Wieża Sukcesu" to doroczna Nagroda Burmistrza Karlina. Nagroda ta ma charakter honorowy, nie wiąże się z gratyfikacjami finansowymi. Zwycięzcy otrzymują STATUETKĘ oraz prawo do używania tytułu Laureata Nagrody. „Karlińska Wieża Sukcesu” to nagroda prestiżowa, podkreślająca rolę nagrodzonego, jaką spełnił w rozwoju Gminy Karlino. Nagroda ta przyznawana jest każdego roku. Raz otrzymana nagroda nie wyklucza przedsiębiorcy i mieszkańców Gminy Karlino z nominacji w kolejnych latach.

kalr1

Pomysłodawcą ustanowienia nagrody jest burmistrz Karlina – Waldemar Miśko. Autorem projektu statuetki jest pracownia Vero Arte ze Szczecina, wykonująca ręcznie autorskie statuetki.

Statuetka „Karlińska Wieża Sukcesu” to model wieży wiertniczej, o wysokości ok. 26 cm. Celem jej ustanowienia jest z jednej strony promowanie i nagradzanie najlepszych przedsiębiorstw Gminy Karlino, inspirowanie rozwoju przedsiębiorstw, promowanie postaw proinwestycyjnych i zwiększenie konkurencyjności karlińskich przedsiębiorstw, a z drugiej strony wskazanie osób, które całą swoją energię i wolny czas poświęcają dla dobra i rozwoju naszej małej ojczyzny, które spełniając swój obywatelski obowiązek łamią stereotypowe podejście, stając się liderem wśród mieszkańców.

Od 2014 r. Karlińskie Wieże Sukcesu zostają przyznane w 4 kategoriach: Gospodarka, Oświata, kultura i sport, Działacz społeczny oraz Nagroda specjalna.

W 2016 r. nagrody zostały wręczone po raz szósty.

Dodaj Temat

 reklama balticbd

calidozaworarka

 

reklamamchecinski1

 

lechbudIIetap

 

inwestbohwawy

 

vertaxofertareklama1

banerekfotowoltaika210x240px3

 assetlogolarge

 

balticinfopl

 

dermalogicalogo1


logonieruchomosci ew1

logopraxis

pamprofil

 

4mobile

banerbogurscy
 banerek1
logo just
 
MAPA STRON I II
stat4u