1926847 1287772517906102 4130596330374050910 nW miniony weekend (10.13.03.2016) w Grudziądzu odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kobiet o Puchar Polskiego Komitetu Olimpijskiego.Wzięło w nich udział 101 zawodniczek z 38 klubów reprezentujących 14 Okręgowych Związków Bokserskich. Zawodniczka KSW Róża Karlino – Ela Wójcik zdobyła, kolejny do kolekcji, złoty medal. Podczas Mistrzostw kluby zrzeszone w czternastu Okręgowych Związkach Bokserskich wywalczyły punkty w ogólnej klasyfikacji. Najlepszy okazał się Zachodniopomorski - OZB Zachodniopomorski (343 pkt).

radomir12.03

Radomir Obruśniak, po bardzo zaciętej i wyrównanej walce, niestety przegrał stosunkiem głosów 2:1 walkę z George Batesem z Irlandii. Radomir, reprezentując klub NSV w którym walczył przeciwko BSK Hannover Seelze, który reprezentował Irlandczyk. Każda walka to jednak nowe doświadczenia, które pozwalają na ulepszenie techniki.
2 kwietnia Radomir będzie miał okazję po raz 4 reprezentować Klub NSV Nordhausen.