wospkarlinoJuż w najbliższą niedzielę, 15 stycznia 2017 w Karlinie podczas 25. Finału zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Karliński Sztab WOŚP zaprasza do Homanit Areny, gdzie od godziny 17:00 czeka na mieszkańców wiele atrakcji ! Program będzie przeplatany występami artystycznymi i licytacjami. Zagrają zespół Jazzowy DIXIELAND, zespół ON-OFF i OLDBOYSTARS. 

Wśród licytowanych przedmiotów znajdą się m.in. piłka Pogoni Szczecin z podpisami, piłka z podpisem Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka, biografia Aleksandra Dobry z autografem podróżnika, szalik z podpisami zawodników pierwszej drużyny Legii Warszawa, kalendarz PKO Banku Polskiego o wymiarach 50x80cm, 2 talony na lot zapoznawczy szybowcem oraz samolotem przekazany przez Aeroklub Koszalin, koszulka z karnetem FITaR na siłownię ważnym 30 dni, przedmioty przekazane przez WOŚP: 3 koszulki, 3 kalendarze, 3 książki; kolacja przy świecach dla dwóch osób ufundowana przez Petrico Park, 2 talony na przejazd autem rajdowym po Karlińskim odcinku Monte Karlino.

 

Swoje umiejętności wokalne i taneczne zaprezentują również: Agata Kondziołka, Ania Koziak, zespół taneczny Crazy Step oraz dziewczyny z sekcji wokalnej z Karlińskiego Ośrodka Kultury.

Tradycyjnie nie zabraknie loterii fantowej, w której każdy los wygrywa, kawiarenki czy przejażdżki wozem strażackim. Na najmłodszych czeka malowanie buzi, balonów, strefa zabaw stowarzyszenia Stonoga oraz ścianka wspinaczkowa.

O godzinie 20.00 Karlino jak i cała Polska wyśle światełko do nieba!

Więcej informacji uzyskać mozna kontaktując się ze sztabem WOŚP w Karlinie tel. 606 955 192. Siema!

 

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 DB MACIEJ TYSZKA baner

 

 

PokaLogo promocja torba

 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u