wospkarlinoJuż w najbliższą niedzielę, 15 stycznia 2017 w Karlinie podczas 25. Finału zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Karliński Sztab WOŚP zaprasza do Homanit Areny, gdzie od godziny 17:00 czeka na mieszkańców wiele atrakcji ! Program będzie przeplatany występami artystycznymi i licytacjami. Zagrają zespół Jazzowy DIXIELAND, zespół ON-OFF i OLDBOYSTARS. 

Wśród licytowanych przedmiotów znajdą się m.in. piłka Pogoni Szczecin z podpisami, piłka z podpisem Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka, biografia Aleksandra Dobry z autografem podróżnika, szalik z podpisami zawodników pierwszej drużyny Legii Warszawa, kalendarz PKO Banku Polskiego o wymiarach 50x80cm, 2 talony na lot zapoznawczy szybowcem oraz samolotem przekazany przez Aeroklub Koszalin, koszulka z karnetem FITaR na siłownię ważnym 30 dni, przedmioty przekazane przez WOŚP: 3 koszulki, 3 kalendarze, 3 książki; kolacja przy świecach dla dwóch osób ufundowana przez Petrico Park, 2 talony na przejazd autem rajdowym po Karlińskim odcinku Monte Karlino.

 

Swoje umiejętności wokalne i taneczne zaprezentują również: Agata Kondziołka, Ania Koziak, zespół taneczny Crazy Step oraz dziewczyny z sekcji wokalnej z Karlińskiego Ośrodka Kultury.

Tradycyjnie nie zabraknie loterii fantowej, w której każdy los wygrywa, kawiarenki czy przejażdżki wozem strażackim. Na najmłodszych czeka malowanie buzi, balonów, strefa zabaw stowarzyszenia Stonoga oraz ścianka wspinaczkowa.

O godzinie 20.00 Karlino jak i cała Polska wyśle światełko do nieba!

Więcej informacji uzyskać mozna kontaktując się ze sztabem WOŚP w Karlinie tel. 606 955 192. Siema!

 

Dodaj Temat

 reklama balticbd

calidozaworarka

 

ARKA zyczeniabn2017toplaserkoszalinlogo1

baneredu4you1

reklamamchecinski1                                                

teproogłoszenieopracebalticinfo1

lechbudIIetap

logo.rgb

e.sztorc.banner

inwestbohwawy

 

vertaxofertareklama1

banerekfotowoltaika210x240px3

 assetlogolarge

 

balticinfopl


logonieruchomosci ew1

logopraxis

pamprofil

 

4mobile

banerbogurscy
 banerek1
logo just
 
MAPA STRON I II
stat4u