leczenieszpitalneSzpital w Kołobrzegu zmienia się dla pacjentów. Dobiegł końca kolejny etap zmian i dzięki skonsolidowaniu poradni otolaryngologicznej z oddziałem otolaryngologicznym, obie szpitalne jednostki będą działać wspólnie. Szpital w Kołobrzegu sukcesywnie poprawia stan bazy medycznej realizując rozłożoną w czasie przebudowę Zespołu Pracowni i Poradni Specjalistycznych. Tym razem zmiany objęły przeniesienie poradni otolaryngologicznej z pierwszego piętra i ulokowanie jej na szóstej kondygnacji budynku lecznicy w bezpośrednim sąsiedztwie oddziału otolaryngologicznego.

Inwestycję związaną z poradnią otolaryngologiczną zrealizowano w pierwszym etapie przebudowy placówki, kiedy to odnowiono także inne szpitalne poradnie: chirurgiczną, urologiczną, onkologiczną, endokrynologiczną, gruźlicy i chorób płuc, ortopedyczną czy okulistyczną. 

Poradnia otolaryngologiczna jest ważną jednostką w szpitalu. Średnio każdego miesiąca świadczy usługi medyczne dla ponad pół tysiąca pacjentów. Najczęściej wymagają oni leczenia zapalenia gardła, nosa, ucha, kwalifikacji do operacji migdałka i endoskopii czy opieki po operacji.

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u