Fashion Meeting Summer Camp plakatLato nadeszło, więc czas zaprosić zwolenników polskiej mody na niezwykłe wydarzenie, które w nadmorskim klimacie zapozna letników z twórczością najzdolniejszych projektantów. Targi mody Fashion Meeting Summer Camp, które odbędą się już po raz drugi w Kołobrzegu, tym razem w dniach 12-15 lipca, odkryją przed nami najnowsze letnie kolekcje mody damskiej, męskiej i dziecięcej wprost z wybiegów. Miasteczko projektantów mody rozbuduje się w samym centrum turystycznym kurortu zwanego Perłą Bałtyku. Dokładna lokalizacja targów to plac przy Latarni Morskiej (ul. Morska 1). Już w samej nazwie miejsca zawierają się warte odwiedzenia atrakcje: latarnia morska, port statków wycieczkowych i falochron. To wyjątkowe miejsce tętni życiem i emanuje klimatem jedynym w swoim rodzaju – jednak przez targowe 4 dni stanie się ono z pewnością jeszcze bardziej emocjonujące.

Ożywcza bryza targów Fashion Meeting Summer Camp przyniesie ze sobą showroomy w eleganckich namiotach – mini królestwa mody, oferujące uczestnikom możliwość nabycia oryginalnych ubrań damskich, męskich i dziecięcych, a także wspaniałej biżuterii, toreb, galanterii skórzanej, zabawek handmade... ale uwaga – to wszystko bezpośrednio od projektantów!

IMG 5346

Tylko na Fashion Meeting Summer Camp będzie można zakupić projekty, które aż do 12 lipca będą stanowić tajemnicę. Trzeba jednak przygotować się na całą lawinę niespodzianek. W targach weźmie bowiem udział niemal czterdzieści marek z najdalszych rejonów Polski. Warto odwiedzić Kołobrzeg i targi projektantów, którzy swoją twórczość zaprezentują tylko w tym jednym, jedynym terminie. Cztery dni targów to nie tylko niepowtarzalna możliwość zakupu najświeższych letnich kolekcji, ale też porozmawiania z twórcami, zamówienia ubrań na miarę i poznania ich modowej filozofii.

Na letnie spotkanie z projektantami zapraszają organizatorzy oraz wyselekcjonowane marki modowe, które wezmą w nim udział, a wśród nich między innymi: Anna Drabczyńska, AnnDress, A'YA, Bag's Philosophy, Bali Clicks Original, Bodyych, Dear John, Diverso Design, Galaxy Wear, Good Evening, Iglarki, Izzie, JuMiBag, LadyBag, Lana & co, Lemme, LuAna, Luveg, Mushi, Noza Nova, Pasjonata, PIU, Pokety, S.T.A.M.P.S , s:HEirt, Saska, Satina Folk, Seepoint, Star Dust, Sthorm, Szafa, TakaPara, Trzciński Only Linen, Wild Wood Project, Wisienkowo, Zisou.

Jak widać, tegoroczne lato ogrzeje zarówno mieszkańców Kołobrzegu, jak i turystów, ale tym razem będziemy mieć do czynienia z podwójną dawką emocji tej pełnej życia pory roku.

Każdego miłośnika najnowszych trendów z pewnością rozgrzeje sam fakt, że miasteczko projektantów mody zapowiada się jako esencja unikalności. Choć impreza ma charakter handlowy, jej osobowość będzie artystyczna i znacznie bogatsza.

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 DB MACIEJ TYSZKA baner

 

 

PokaLogo promocja torba

 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u