ideagsmkoszalinotwarcieNa koszalińskim rynku branży GSM pojawił się nowy sklep. IdeaGSM- bo tak się nazywa ten punkt usytuowany jest w pasażu Millenium przy ul. 1 Maja w miejscu dawnego salonu Orange. Otoczony salonami operatorów komórkowych stanowi naturalny wybór dla osób chcących możliwie najszybciej zaopatrzyć się w akcesoria dla swoich urządzeń. Pierwsi klienci skorzystali również z usługi przeniesienia danych (kontaktów, zdjęć) ze swoich poprzednich aparatów.

Kolorystyka i nazwa niewątpliwie kojarzyć się będzie z poprzednią nazwą sieci Orange . Jak wygląda sklep IdeaGSM oraz co oferuje? Po wejściu do lokalu w oczy rzuca się jasny wystrój wnętrza, a także pomarańczowe elementy, które nadają temu miejscu ciepły klimat. Ogromne wrażenie robi ekspozycja prawie tysiąca różnego rodzaju pokrowców. Dodając do tego nasz zapas magazynowy - mamy etui dla każdego - dodaje jeden z pracowników.

balticinfopl idegsmkoszalin

Jeżeli jesteśmy już przy asortymencie to należy wspomnieć, że sklep oferuje m.in szeroki wybór etui do wielu modeli telefonów, szkieł hartowanych, ładowarek, a także słuchawek. Ponadto w sklepie można znaleźć takie akcesoria jak pokrowce na tablety, uchwyty samochodowe czy też głośniki Bluetooth. Dlaczego pracownicy są tak dobrze zorientowani w potrzebach klientów ? Bo przede wszystkim starają się je poznać i wysłuchać każdego. Tak chcemy zapracować na sukces sklepu - podkreśla jednogłośnie obsługa sklepu.
Salon świadczy również usługi serwisowe z zakresu naprawy telefonów komórkowych jak i kompleksowej obsługi samochodowych systemów satelitarnych GPS.
Sklep posiada bardzo konkurencyjne ceny, lecz  mimo tego przy większych zakupach jest jeszcze możliwość negocjacji.
-Nabyłam tu etui do swojego I- Phona 6 i na pewno tu jeszcze zajrzę - to komentarz jednej z klientek wychodzącej z salonu. Jednej z wielu, bo już widać zainteresowanie nowo powstałym sklepem wśród klientów a młody zespół pracowników jest pełen pomysłów na promocję swojej oferty. 

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 DB MACIEJ TYSZKA baner

 

 

PokaLogo promocja torba

 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u