4mzdj1Gdzie w Koszalinie kupić na prezent oryginalne wysokiej jakości gadżety do telefonów komórkowych? W 4Mobile oczywiście, gdzie znajduje się oferta aż 100 tysięcy różnych produktów- w znakomitej większości przeznaczonych dla IPhone'ów. Oferta pokrowców dla telefonów komórkowych najbardziej prestiżowych marek w wielkiej różnorodności robi wrażenie. Zwłaszcza dla pań, które mogą kupić etui na telefon komórkowy z kryształkami Svarowskiego, czy w designie marki Karl Lagerfeld. W salonie 4Mobile zapoznać się można z asortymentem galanterii skórzaniej, toreb, nowoczesnych zegarków tzw. smartwatchy dedykowanych systemowi Android.

Smartwatch to doskonałe rozwiązanie na prezent dla nowoczesnego mężczyzny żyjącego aktywnie i uprawiającego sport. Garderobę męską można wzbogacić o produkty Smart Woods- czyli wszystko z drewna. Nabyć można muszki, spinki, wizytowniki, oprawki okularów wytwarzane w tym materiale.A co dla pań? Na przykład power banki w kształcie szminki, lub lusterka-puderniczki.

4mzdj2Dla osób dbających o komfort użytkowania i bezpieczeństwo swoich komórek sprzedawcy polecają ofertę szkła hartowanego na wyświetlacze telefonów o różnym stopniu elastyczności i wytrzymałości (np. rozmiar full face). W ofercie 4Mobile znaleźć można także pokrowce na telefony komórkowe, które były poddawane tzw. drop testom. Upadek tak zebezpieczonego telefonu z wysokości 2,3 a nawet 4 metrów nie skutkuje jego uszkodzeniem.

4mobilezyczenia

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u