4mzdj1Gdzie w Koszalinie kupić na prezent oryginalne wysokiej jakości gadżety do telefonów komórkowych? W 4Mobile oczywiście, gdzie znajduje się oferta aż 100 tysięcy różnych produktów- w znakomitej większości przeznaczonych dla IPhone'ów. Oferta pokrowców dla telefonów komórkowych najbardziej prestiżowych marek w wielkiej różnorodności robi wrażenie. Zwłaszcza dla pań, które mogą kupić etui na telefon komórkowy z kryształkami Svarowskiego, czy w designie marki Karl Lagerfeld. W salonie 4Mobile zapoznać się można z asortymentem galanterii skórzaniej, toreb, nowoczesnych zegarków tzw. smartwatchy dedykowanych systemowi Android.

Smartwatch to doskonałe rozwiązanie na prezent dla nowoczesnego mężczyzny żyjącego aktywnie i uprawiającego sport. Garderobę męską można wzbogacić o produkty Smart Woods- czyli wszystko z drewna. Nabyć można muszki, spinki, wizytowniki, oprawki okularów wytwarzane w tym materiale.A co dla pań? Na przykład power banki w kształcie szminki, lub lusterka-puderniczki.

4mzdj2Dla osób dbających o komfort użytkowania i bezpieczeństwo swoich komórek sprzedawcy polecają ofertę szkła hartowanego na wyświetlacze telefonów o różnym stopniu elastyczności i wytrzymałości (np. rozmiar full face). W ofercie 4Mobile znaleźć można także pokrowce na telefony komórkowe, które były poddawane tzw. drop testom. Upadek tak zebezpieczonego telefonu z wysokości 2,3 a nawet 4 metrów nie skutkuje jego uszkodzeniem.

4mobilezyczenia

Dodaj Temat

 reklama balticbd

calidozaworarka

 

ARKA zyczeniabn2017toplaserkoszalinlogo1

baneredu4you1

reklamamchecinski1                                                

teproogłoszenieopracebalticinfo1

lechbudIIetap

logo.rgb

e.sztorc.banner

inwestbohwawy

 

vertaxofertareklama1

banerekfotowoltaika210x240px3

 assetlogolarge

 

balticinfopl


logonieruchomosci ew1

logopraxis

pamprofil

 

4mobile

banerbogurscy
 banerek1
logo just
 
MAPA STRON I II
stat4u