zaproszenienakoncertSpołeczna Szkoła Podstawowa z klasami gimnazjalnymi „Nasza Szkoła”zaprasza w ten piątek o godzinie 16:30 na Bożonarodzeniowy Koncert Charytatywny. Organizatorzy zapraszają do sali konferencyjno – kinowej Koszalińskiej Biblioteki Publicznej – Plac Polonii 1. Podczas imprezy uczniowie, pracownicy oraz zarząd szkoły wręczą ufundowane przez siebie paczki świąteczne podopiecznym Fundacji „Magia”.

- Nasi uczniowie jak co roku, wprowadzą wszystkich gości w świąteczny nastrój, przedstawiając „Współczesne Jasełka”, śpiewając kolędy i piosenki, a także występując w przedstawieniu w języku angielskim pt. „Dziewczynka z zapałkami”. W trakcie imprezy odbędzie się kiermasz, na którym będzie można nabyć wykonane przez naszych uczniów świąteczne ozdoby. Po koncercie zapraszamy Państwa na poczęstunek.
Wstęp na koncert jest wolny.- informują pomysłodawcy koncertu.

Dodaj Temat

 baner balticinfo baterie1

 

upiotra1ab

 

ekosunreklama1ab

 

 

PRAXISreklamalogo

 reklama.e.warzynska

 

 

logo 03baner

 

reklamamchecinski1

 

 baner pokalogo

e.sztorc.banner

 banerunia2

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u