Przed koszalińskim sądem odbędzie się dziś (23.02) posiedzenie, na którym zapadnie decyzja w sprawie zastosowania tymczasowego aresztowania wobec 31-latka. Mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych z koszalińskiej komendy pod zarzutem posiadania znacznych ilości narkotyków. Kryminalni z koszalińskiej komendy ustali, że mężczyzna może posiadać narkotyki. Udali się pod adres, gdzie 31-latek wynajmował stancję i dokonali tam przeszukania.

Odnaleźli narkotyki ukryte w dwóch pomieszczeniach. W kuchni ujawnili słoik z marihuaną, a w łazience dwa worki z marihuaną i amfetaminą.  Policjanci zatrzymali 31-latka i przewieźli do komendy. W trakcie ważenia zabezpieczonych substancji okazało się, że mężczyzna posiadał ponad 60 gramów marihuany i prawie tyle samo amfetaminy. Po jego przesłuchaniu materiały trafiły do prokuratury i sądu wraz z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie podejrzanego. 

Dziś zapadnie decyzja co do dalszych losów mężczyzny. Posiadanie znacznych ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.


kom. Urszula Tartas

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 DB MACIEJ TYSZKA baner

 

 

PokaLogo promocja torba

 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u