• ba000649e95f1d906af4cbe8cd4806b7ba000649e95f1d906af4cbe8cd4806b7
Szesnaście zarzutów kradzieży z włamaniem usłyszał 19-latek ujęty bezpośrednio po ostatnim przestępstwie na terenie działek. Policję o włamaniach do altanek zawiadomili właściciele, a zatrzymania dokonali dzielnicowi z II komisariatu. W nocy 19-latek dostał się na teren ogrodów działkowych przy ul. 4-go Marca. Wyważył drzwi i wszedł do wnętrza altany. Zabrał stamtąd drobne przedmioty, elektronarzędzia i tytoń. W innym pomieszczeniu wybił szybę i ukradł wiertarkę.

Właściciele działek o włamaniach i kradzieżach podzielił się z dyżurnym komendy, który skierował we wskazane miejsce policjantów z II komisariatu. Dzięki dokładnej relacji i szybkiej reakcji mundurowi zatrzymali mężczyznę na gorącym uczynku przestępstwa.
Jak się okazało, 19-latek od trzech tygodni okradał altanki działkowe. Łącznie policjanci z II komisariatu udowodnili mu popełnienie szesnastu włamań. Mężczyzna z altanek zabierał najczęściej pozostawione w nich narzędzia, sprzęt, nasiona roślin, a także jedzenie i przetwory. Łączna wartość strat właścicieli działek wyniosła ponad 2 tysiące złotych.
Za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

sierż. szt Monika Kosiec

Dodaj Temat

 baner balticinfo baterie1

 

upiotra1ab

 

ekosunreklama1ab

 

 

PRAXISreklamalogo

 reklama.e.warzynska

 

 

logo 03baner

 

reklamamchecinski1

 

 baner pokalogo

e.sztorc.banner

 banerunia2

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u