Od najbliższego poniedziałku (tj. 13 kwietnia) kierowcy jadący od strony Ronda "Solidarności" w kierunku ul. Zwycięstwa napotkają na spore utrudnienia.  Zamknięty zostanie bowiem dla ruchu pas ul. Stawisińskiego w kierunku ulicy Zwycięstwa (na odcinku od ul. Racławickiej do ul. Zwycięstwa).  Utrudnienia związane są z budową drogi dojazdowej do budowanego pomiędzy ulicą Wojska Polskiego  i Stawisińskiego centrum handlowego przez spółkę NCT I z Warszawy.  Wyłączenie jednego pasa ulicy Stawisińskiego jest niezbędne dla realizacji drogi dojazdowej wraz z niezbędną infrastrukturą.  

Zgodnie z wydanym w zeszłym roku pozwoleniem na budowę inwestor ma na terenie położonym pomiędzy Stawisińskiegoi Wojska Polskiego zbudować „zespół usług komercyjnych - w tym obiekt handlowy do 2 tys. metrów kwadratowych oraz zabudowę mieszkaniową wielorodzinną wraz z parkingami i garażami".
Inwestycja będzie skomunikowana z trzema ulicami (wjazdy z ul. Stawisińskiego, Wojska Polskiego i Piaskowej).

Przygotowana organizacja ruchu zakłada ruch jednokierunkowy na odcinku Zwycięstwa – Racławicka. O prowadzonych robotach znaki będą informować już na wysokości Ronda „Solidarności”.  Roboty będą prowadzone od 2 do 3 tygodni.

  • zmiana ruchuzmiana ruchu

Dodaj Temat

 reklama balticbd

calidozaworarka

 

reklamamchecinski1

 

lechbudIIetap

 

inwestbohwawy

 

vertaxofertareklama1

banerekfotowoltaika210x240px3

 assetlogolarge

 

balticinfopl

 

dermalogicalogo1


logonieruchomosci ew1

logopraxis

pamprofil

 

4mobile

banerbogurscy
 banerek1
logo just
 
MAPA STRON I II
stat4u