Od najbliższego poniedziałku (tj. 13 kwietnia) kierowcy jadący od strony Ronda "Solidarności" w kierunku ul. Zwycięstwa napotkają na spore utrudnienia.  Zamknięty zostanie bowiem dla ruchu pas ul. Stawisińskiego w kierunku ulicy Zwycięstwa (na odcinku od ul. Racławickiej do ul. Zwycięstwa).  Utrudnienia związane są z budową drogi dojazdowej do budowanego pomiędzy ulicą Wojska Polskiego  i Stawisińskiego centrum handlowego przez spółkę NCT I z Warszawy.  Wyłączenie jednego pasa ulicy Stawisińskiego jest niezbędne dla realizacji drogi dojazdowej wraz z niezbędną infrastrukturą.  

Zgodnie z wydanym w zeszłym roku pozwoleniem na budowę inwestor ma na terenie położonym pomiędzy Stawisińskiegoi Wojska Polskiego zbudować „zespół usług komercyjnych - w tym obiekt handlowy do 2 tys. metrów kwadratowych oraz zabudowę mieszkaniową wielorodzinną wraz z parkingami i garażami".
Inwestycja będzie skomunikowana z trzema ulicami (wjazdy z ul. Stawisińskiego, Wojska Polskiego i Piaskowej).

Przygotowana organizacja ruchu zakłada ruch jednokierunkowy na odcinku Zwycięstwa – Racławicka. O prowadzonych robotach znaki będą informować już na wysokości Ronda „Solidarności”.  Roboty będą prowadzone od 2 do 3 tygodni.

  • zmiana ruchuzmiana ruchu

Dodaj Temat

 reklama balticbd

calidozaworarka

 

ARKA zyczeniabn2017toplaserkoszalinlogo1

baneredu4you1

reklamamchecinski1                                                

teproogłoszenieopracebalticinfo1

lechbudIIetap

logo.rgb

e.sztorc.banner

inwestbohwawy

 

vertaxofertareklama1

banerekfotowoltaika210x240px3

 assetlogolarge

 

balticinfopl


logonieruchomosci ew1

logopraxis

pamprofil

 

4mobile

banerbogurscy
 banerek1
logo just
 
MAPA STRON I II
stat4u