mielno,kontrolenadmorskiepolicji,policjawmielnie,narkotykiwmielnie,zatrzymaniawmielnie68 mandatów karnych za popełnione wykroczenia porządkowe, to efekt działań prewencyjno-kontrolnych przeprowadzonych przez koszalińskich i mieleńskich policjantów w ostatnich dniach, Podobne akcje są organizowane systematycznie, by zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców i turystów na drogach oraz podczas wakacyjnego wypoczynku. To kolejna w tym sezonie i nie ostatnia taka akcja ukierunkowana na zapewnienie ładu i porządku w rejonie pasa nadmorskiego. 

Działania w gminie Mielno trwały przez cały miniony weekend. Policjanci z koszalińskiej komendy, Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie, mieleńskiego posterunku, wspierani przewodnikami psów służbowych i grupą szturmową, skoncentrowali się podczas wykonywanych czynności na bezpieczeństwie turystów wypoczywających w nadmorskich miejscowościach naszego powiatu.
Mundurowi kontrolowali kierowców pod kątem ich trzeźwości. Swoim zainteresowaniem objęli szczególnie sprawców popełniających wykroczenia porządkowe najbardziej uciążliwe dla wypoczywających i mieszkańców gminy Mielno. Monitoringiem objęli miejsca, gdzie przebywa największa ilość turystów, w tym rejon dyskotek i mieleńską promenadę.
W wyniku przeprowadzonych działań policjanci wylegitymowali 143 osoby, zatrzymali łącznie 8 sprawców czynów zabronionych, w tym nietrzeźwych kierujących, a także mężczyznę, który ukradł rower o wartości 1600 złotych na szkodę obywatela Niemiec. Jednoślad został odzyskany i już wrócił do prawowitego właściciela.
Mundurowi w trakcie prowadzonych kontroli nałożyli łącznie 68 mandatów karnych za wykroczenia porządkowe oraz drogowe, skontrolowali 17 pojazdów.

 

Dodaj Temat

 

calidozaworarka

 

PRAXISreklamalogo

 

toplaserbaner

 

bokskarlino

 

edu4ubanermarzec18

 

reklamamchecinski1

 

 

kredyt11axxa

  

lechbudIIetap

 

 

pkbaner

 

 

balticinfopl


logonieruchomosci ew1
 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u