mielno,kontrolenadmorskiepolicji,policjawmielnie,narkotykiwmielnie,zatrzymaniawmielnie68 mandatów karnych za popełnione wykroczenia porządkowe, to efekt działań prewencyjno-kontrolnych przeprowadzonych przez koszalińskich i mieleńskich policjantów w ostatnich dniach, Podobne akcje są organizowane systematycznie, by zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców i turystów na drogach oraz podczas wakacyjnego wypoczynku. To kolejna w tym sezonie i nie ostatnia taka akcja ukierunkowana na zapewnienie ładu i porządku w rejonie pasa nadmorskiego. 

Działania w gminie Mielno trwały przez cały miniony weekend. Policjanci z koszalińskiej komendy, Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie, mieleńskiego posterunku, wspierani przewodnikami psów służbowych i grupą szturmową, skoncentrowali się podczas wykonywanych czynności na bezpieczeństwie turystów wypoczywających w nadmorskich miejscowościach naszego powiatu.
Mundurowi kontrolowali kierowców pod kątem ich trzeźwości. Swoim zainteresowaniem objęli szczególnie sprawców popełniających wykroczenia porządkowe najbardziej uciążliwe dla wypoczywających i mieszkańców gminy Mielno. Monitoringiem objęli miejsca, gdzie przebywa największa ilość turystów, w tym rejon dyskotek i mieleńską promenadę.
W wyniku przeprowadzonych działań policjanci wylegitymowali 143 osoby, zatrzymali łącznie 8 sprawców czynów zabronionych, w tym nietrzeźwych kierujących, a także mężczyznę, który ukradł rower o wartości 1600 złotych na szkodę obywatela Niemiec. Jednoślad został odzyskany i już wrócił do prawowitego właściciela.
Mundurowi w trakcie prowadzonych kontroli nałożyli łącznie 68 mandatów karnych za wykroczenia porządkowe oraz drogowe, skontrolowali 17 pojazdów.

 

Dodaj Temat

 baner eskimos balticinfo

 

 upiotra1ab

 

ekosunreklama1a

 

PRAXISreklamalogo

 

logo 03baner

 

uniaprezent1

 

leowesolychswiat

 

 

blob gwiazdka WESOLYCH SWIAT

 

avon1mission

 

 

reklamamchecinski1

 

e.sztorc.banner

 

 

psw

 

balticinfopl 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u