logoDwugodzinny program zatytułowany „Magia zakochania" rozpocznie się o godz. 15 w Centrum Handlowym Atrium w najbliższą niedzielę (14 lutego br.). Jego organizatorem jest znana koszalinianom fundacja MAGIA. Zajmuje się ona wspieraniem osób potrzebujących, dzieci, a grono firm wspierających jej działalnośc stale rośnie.

Na estradzie wystąpią solistki z zespołu Małe Czarno na Białym pani Małgorzaty Orłowskiej, grupa Gunersi (Anna Gunerka, Michał Gunerka) oraz Konrad Gorczyński – mistrz żonglerki piłką futbolową (freestyle footballer), uczestnik telewizyjnego programu Mam Talent.

Najmłodsi będą mogli skorzystać w kąciku plastycznym z przyborów do rysowania. Przewidziane jest również malowanie twarzy, darmowa wata cukrowa i drobne upominki.

Dzięki uprzejmości dyrekcji Atrium, w jego holu MAGIA postawiła nietypową skarbonkę (tzw. orbitralną). Kto zechce, będzie mógł zasilić konto Fundacji drobnymi datkami, a przy okazji przekonać się, jak to urządzenie działa. .

Spotkanie w CH Atrium dla wolontariuszy MAGII jest okazją prezentacji założeń Fundacji i jej dotychczasowych osiągnięć.
Warto pamiętać, że działa ona według rygorystycznych zasad. Jedną z nich jest założenie, że 100 procent wpływów pochodzących od darczyńców jest przeznaczane na pomoc dzieciom; bieżące koszty wolontariusze pokrywają we własnym zakresie.
Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie internetowej: http://www.fundacjamagia.pl/

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u