turystycznykoszalinTuż przed sezonem letnim miasto Koszalin przygotowało przewodnik turystyczny w postaci aplikacji mobilnej o nazwie „Turystyczny Koszalin”. Aplikacja ta dedykowana jest zarówno turystom jak i mieszkańcom Koszalina. „Turystyczny Koszalin“ jest rodzajem wygodnego przewodnika turystycznego. Znajdziemy dzięki niej informacje dotyczące Koszalina, w tym Staromiejskiej Trasy Turystycznej, Góry Chełmskiej, zarysu dziejów, szlaków turystycznych, czy oferty kulturalnej. Łatwe, intuicyjne menu pomoże w szybkim dotarciu do interesujących treści. Aplikacja może funkcjonować samodzielnie ale pełnię swych możliwości ujawnia dopiero wraz z właściwym informatorem. Aplikacja ma bowiem zdolność "ożywiania" tradycyjnego, drukowanego informatora.

Wszystko za sprawą systemu skanowania oznaczonych w informatorze zdjęć. Wystarczy przybliżyć telefon do zdjęcia zamieszczonego na jednej ze stron, by... zamieniło się ono w film dotyczący danego miejsca, lub otworzyła się galeria dodatkowych fotografii.
Warto wiedzieć, że aplikacja po ściągnięciu na telefon działa w trybie offline i możemy z wszystkich jej funkcji korzystać bez dostępu do internetu. Każda z atrakcji dostępnych na Staromiejskiej Trasie Turystycznej posiada opis i galerię zdjęć. Bardzo przydatna jest funkcja precyzyjnej lokalizacji danego miejsca na mapie. 


Aplikacja Turystyczny Koszalin dostępna jest bezpłatnie w Sklep Play oraz na stronie www.koszalin.pl w zakładce aplikacja mobilna. W następnym roku planowane jest zrealizowanie niemieckiej wersji językowej oraz rozszerzenie aplikacji o kolejne nowe moduły.

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u