turystycznykoszalinTuż przed sezonem letnim miasto Koszalin przygotowało przewodnik turystyczny w postaci aplikacji mobilnej o nazwie „Turystyczny Koszalin”. Aplikacja ta dedykowana jest zarówno turystom jak i mieszkańcom Koszalina. „Turystyczny Koszalin“ jest rodzajem wygodnego przewodnika turystycznego. Znajdziemy dzięki niej informacje dotyczące Koszalina, w tym Staromiejskiej Trasy Turystycznej, Góry Chełmskiej, zarysu dziejów, szlaków turystycznych, czy oferty kulturalnej. Łatwe, intuicyjne menu pomoże w szybkim dotarciu do interesujących treści. Aplikacja może funkcjonować samodzielnie ale pełnię swych możliwości ujawnia dopiero wraz z właściwym informatorem. Aplikacja ma bowiem zdolność "ożywiania" tradycyjnego, drukowanego informatora.

Wszystko za sprawą systemu skanowania oznaczonych w informatorze zdjęć. Wystarczy przybliżyć telefon do zdjęcia zamieszczonego na jednej ze stron, by... zamieniło się ono w film dotyczący danego miejsca, lub otworzyła się galeria dodatkowych fotografii.
Warto wiedzieć, że aplikacja po ściągnięciu na telefon działa w trybie offline i możemy z wszystkich jej funkcji korzystać bez dostępu do internetu. Każda z atrakcji dostępnych na Staromiejskiej Trasie Turystycznej posiada opis i galerię zdjęć. Bardzo przydatna jest funkcja precyzyjnej lokalizacji danego miejsca na mapie. 


Aplikacja Turystyczny Koszalin dostępna jest bezpłatnie w Sklep Play oraz na stronie www.koszalin.pl w zakładce aplikacja mobilna. W następnym roku planowane jest zrealizowanie niemieckiej wersji językowej oraz rozszerzenie aplikacji o kolejne nowe moduły.

Dodaj Temat

 reklama balticbd

calidozaworarka

 

ARKA zyczeniabn2017toplaserkoszalinlogo1

baneredu4you1

reklamamchecinski1                                                

teproogłoszenieopracebalticinfo1

lechbudIIetap

logo.rgb

e.sztorc.banner

inwestbohwawy

 

vertaxofertareklama1

banerekfotowoltaika210x240px3

 assetlogolarge

 

balticinfopl


logonieruchomosci ew1

logopraxis

pamprofil

 

4mobile

banerbogurscy
 banerek1
logo just
 
MAPA STRON I II
stat4u