3Fundacja Nauka dla Środowiska to niezależna organizacja pozarządowa z Koszalina, o statusie pożytku publicznego. Prowadzi Lokalny Program Grantowy pt.: „Działaj Lokalnie”, czyli udziela dotacji dla aktywnych i zaangażowanych mieszkańców i organizacji pozarządowych. Prowadzi Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, w którym pomaga tworzyć miejsca pracy w obszarze Ekonomii Społecznej. Jest jedynym operatorem w Polsce międzynarodowego programu Aflatoun, propagującego edukację społeczno-finansową dla dzieci i młodzieży. Ponadto prowadzi dla grup zorganizowanych zajęcia edukacji ekologicznej. O ostatnim pomyśle głośno jest nie tylko w Koszalinie. Chodzi o koszulki, które... świecą! Koszulki odblaskowe. Dziś grafik do wyboru jest mnóstwo - rowery, owady, czaszki, kotwice, kropki, owoce. Koszulki można zindywidualizować, wskazując miejsce, gdzie grafika ma się znaleźć.

Folia odblaskowa jest wtapiana w materiał, dzięki czemu wzór jest trwały. Ograniczenia? Trzeba je prać maksymalnie w 40 stopniach i prasować na lewej stronie. Trwałość? Sportowcy, którzy już z nich korzystają, nie oszczędzają i często piorą, nie składali reklamacji. Wśród proponowanych wzorów są też i „odjechane”. Dla ludzi z poczuciem humoru i dystansem do siebie.

Koszulka jest wyjątkowa, bo :

NATURALNIE TWÓRCZA
To pierwsza w Polsce prospołeczna marka modowa przyjazna środowisku, która powstała z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa poprzez promocję nowoczesnego polskiego wzornictwa.

BEZPIECZEŃSTWO I WZORNICTWO
Wdrażamy aktualne trendy modowe, by pokazać, że „odblaski” nie muszą być brzydkie. Projektujemy wyjątkowe ubrania (koszulki, bluzy, torby) zwiększające bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów, biegaczy i innych użytkowników. U nas nie ma masowej produkcji. Wykonujemy tylko limitowane serie, a każda sztuka jest ręcznie robiona przez młodych polskich projektantów. Dlatego realizujemy zamówienia już od jednej sztuki.

JAKOŚĆ I EKOLOGIA
Z natury stawiamy na jakość, dlatego używamy tylko bawełny organicznej z certyfikatem GOTS powyżej 150 g/m2 oraz materiałów oblaskowych zgodnych z normą EN471. Bawełna pochodzi z upraw ekologicznych, wytwarzana bez pestycydów, herbicydów i nawozów sztucznych, czyli produkowana w sposób przyjazny środowisku.

KUPUJESZ - WSPIERASZ
Kupując je wspierasz polską organizację pozarządową Fundację Nauka dla Środowiska, która cały zysk z ich sprzedaży przeznacza na ochronę środowiska i edukację społeczno-finansową dzieci w Polsce.

 

Koszulki można kupić w siedzibie Fundacji (ul. Racławicka 15-17 w Koszalinie, budynek F Politechniki Koszalińskiej, tel. 94 347 82 05, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.), albo w sieci (m.in. dawanda.com, wkrótce amazon.com, crowdfundingowa platforma wspieram.to).

Nie znalazłeś wymarzonej koszulki? Masz pomysł na ekstra grafikę?
Napisz do nas - wspólnymi siłami stworzymy dla Ciebie tę idealną!

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 DB MACIEJ TYSZKA baner

 

 

PokaLogo promocja torba

 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u