edudayIII edycja Targów Edukacyjnych EDU DAY 2016 już w dniach 16 – 18 listopada. Targi odbęda się w miastach: Szczecinek, Koszalin i Słupsk. Targi EDU DAY to znane wydarzenie na mapie edukacyjnego Koszalina. Impreza odbywała się już dwukrotnie ciesząc się ogromnym zainteresowaniem szkół, nauczycieli, doradców zawodowych, a przede wszystkim samych uczniów.
Podczas obu edycji prezentowało się  30 ystawców, wśród których byli między innymi:

edudayplakat- Przedstawiciele Uczelni Wyższych, np.: Politechnika Koszalińska, Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Szczeciński, Szkoła Główna Handlowa z Warszawy, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Pomorski Uniwersytet Medyczny czy Akademia Marynarki Wojennej.
- Instytucje rynku pracy, np.: Centrum Edukacji Pracy i Młodzieży, Wojewódzki Urząd Pracy, Młodzieżowe Biuro Pracy OHP czy Powiatowy Inspektorat Pracy.
- Prywatne przedsiębiorstwa wspierające rozwój i zatrudnienie, np.: Atelier Miniatura, OXFORDON – Studia w Anglii, Centrum Szkoleniowe Służb Ochrony DELTA, Cratus Centrum Korepetycji i Kursów.

Sukcesem obu edycji były nie tylko podjęte przez uczniów szkół ponadgimnazjalnych decyzje edukacyjno-zawodowe. Pozytywne opinie, a jednocześnie brak podmiotów podejmujących się podobnego wsparcia dla młodzieży skłoniły organizatorów do organizacji trzydniowej edycji Targów odbywających się dzień po dniu w Szczecinku, Koszalinie oraz Słupsku. Jak podkreśla Krzysztof Głowacki z  Agencji 123 Concept:- Naszym celem jest stworzenie wydarzenia, na którym pojawi się 40 Wystawców oraz Uczniowie z łącznie ok. 35 szkół ponadgimnazjalnych. Całkowita liczba uczniów w miastach targowych sięga 13 000. Będzie to dla nich niepowtarzalna okazja by dowiedzieć się więcej na temat nowoczesnych trendy w edukacji i na rynku pracy, zasięgnąć porad ekspertów czy obrać swój życiowy cel dzięki rozmowie z doradcą zawodowym.

Otwarcie Targów Edukacyjnych EDU DAY 2016 nastąpi w elitarnym liceum nr I im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku. Uczniowie z 7 szkół ponadgimnazjalnych znajdujących się na terenie miasta będą mieli możliwość spotkania Wystawców z całej Polski, co znacząco przyczyni się do wybieranej przez nich ścieżki edukacyjno-zawodowej.
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/273029539757428/
Targi już po raz trzeci odbywać się będą na terenie Koszalina. Tutaj miejscem spotkania będzie ponownie II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego. Koszalin będzie największym miastem, z największą liczbą odwiedzających nas Szkół i Uczniów podczas III edycji EDU DAY.
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/310552045982461/


EDU DAY po raz pierwszy zaprezentuje również swoje Targi uczniom pochodzącym z Województwa Pomorskiego. Tym samym 3-dniowy cykl zakończy się w mieście, w którym Uczniowie z 17 słupskich szkół będą od rana odwiedzać halę w Zespole Szkół Mechanicznych i Logistycznych im. inż. Tadeusza Tańskiego by zapoznać się z Wystawcami i ich ofertą.
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1195254533866714/

Wiecej o targach: http://eduday.pl

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u