fundacjamagiaKoszalińska fundacja Magia prosi o 1% wsparcia. Jej misją jest niesienie pomocy najsłabszym, czyli dzieciom, których sytuacja materialna odbiera szanse leczenia i godnego życia. Osoby działające na rzecz fundacji wyłącznie jako wolontariusze, bez wynagrodzenia i zwrotu poniesionych kosztów. Działalność fundacji jest absolutnie transparentna, co oznacza iż  wszelkie informacje o uzyskanych środkach i ich przeznaczeniu są jawne i upubliczniane. Fundacja pomogła już wielu dzieciom, jej aktywność jest coraz bardziej widoczna, także poprzez ilość donatorów- firm wspierających Magię.

wolontariuszefundacjamagiaMieszkańcom Koszalina i regionu Magia z pewnością kojarzy się ze skarbonkami orbitalnymi, umieszczonymi w Atrium i Emce. Zawsze są one pełne.

magia1- Do końca kwietnia będziemy rozliczać się z podatku dochodowego. Każdy z nas ma prawo wskazać organizację pożytku publicznego, której chce przekazać 1 % swego podatku. Nasza fundacja uzyskała status OPP i już może zwracać się o takie wsparcie. Pamiętajcie Państwo o Magii i jej podopiecznych! Taki gest nic nie kosztuje, poza wpisaniem w odpowiedniej rubryce zeznania rocznego: KRS 530 362.- twierdzą wolontariusze fundacji.

Więcej o Magii: tutaj.

Dodaj Temat

 reklama balticbd

calidozaworarka

 

reklamamchecinski1

 

lechbudIIetap

 

inwestbohwawy

 

vertaxofertareklama1

banerekfotowoltaika210x240px3

 assetlogolarge

 

balticinfopl

 

dermalogicalogo1


logonieruchomosci ew1

logopraxis

pamprofil

 

4mobile

banerbogurscy
 banerek1
logo just
 
MAPA STRON I II
stat4u