fun2klinFuckUp Nights cieszy się oraz większą popularnością. Już niedługo w Koszalinie odbędzie się trzecia edycja tego wydarzenia. O FuckUpie rozmawiamy z Krzysztofem Głowackim, organizatorem FUN w Koszalinie.
- Jak FUN trafił do Koszalina?
- Pierwszy raz zetknęliśmy się z FUN w internecie ponad rok temu. Konkretnie znajomy z Trójmiasta zaprosił mnie na wydarzenie FuckUp Nights Trójmiasto. W pierwszej chwili uznałem to- jak pewnie większość moich znajomych których zapraszam na wydarzenie w Koszalinie- za jakiś erotyczny spam i chciałem skasować. Jednak mimo wszystko postanowiłem przeczytać opis wydarzenia i...olśniło mnie. Tak, to event, którego szukałem i który mówi do mnie „weź w tym udział!" Tak więc zapisałem się, namówiłem dodatkowo Mateusza i pojechaliśmy zobaczyć jak się robi FuckUp do Trójmiasta.

- I odpaliliście pierwszą edycję, która przyjęta została w Koszalinie z zainteresowaniem. Co jest najważniejsze w całej idei FUN? Porażki, czy ludzie, którzy o tym opowiadają?
- Nie da się oddzielić ludzi od ich historii. Wszystkie one są autentyczne i przydarzyły się konkretnym osobom. W takim ujęciu ważny jest i człowiek i jego historia. Oczywiście fajnie jeśli prelegentem jest ktoś znany szerszej publiczności, bo wtedy jest ta odrobina smaczku i chęci poznania cóż się tej znanej osobie przydarzyło. Ale w konsekwencji dobrze opowiedziany przypadek robi największe wrażenie. Przy konstruowaniu Fuckup Nights staramy się brać pod uwagę wszystkie aspekty, tak aby osoba i jej przypadek był atrakcyjny i pouczający dla uczestników eventu.

17- Sądzisz ze FUN przyjał się już na dobre w Koszalinie?
- Po dwóch edycjach widać, że zainteresowanie jest spore i rośnie, tak więc na pewno dobrze wystartowaliśmy. Po rozmowach z uczestnikami i bardzo wielu pytaniach kierowanych do nas jako organizatorów, sądzimy że event jest przyjmowany nawet trochę nieskromnie powiem- rewelacyjnie. Jest postrzegany jako coś świeżego, innego niż wszystkie inne szkolenia, spotkania biznesowe.
- Trzecia edycja za pasem. Kiedy planujecie kolejne?
- Najbliższy FUN być może odbędzie się 08.03 na Dzień Kobiet, w trochę innej formuje z podtytułem "Fuckup Nights Na Szpilkach"...Dlaczego? bo jak zauważyliśmy brakuje nam prelegentów- kobiet. Ten termin być może zobliguje panie do podzielenia się swoimi błędami i zachęci do świętowania porażek.

fuckupnightkoszalin- Kto tym razem będzie prelegentem?
- Na razie ujawniliśmy dwóch prelegentów: Krzysztof Burzyński, czyli biznes i Marcin Borchardt, aktor i reżyser. Na trzeciego przyjdzie czas w ten weekend. Na pewno będzie różnorodnie i ciekawie.

7

- Czy FUN będzie ewoluował w formie i treści?
- Każdy produkt ma swój cykl życia i nie zakładamy, że FUN będzie wydarzeniem, które będzie gromadzić takie same duże ilości osób przez np. następne 10 lat. To zależy przede wszystkim od zaangażowania różnych grup i osób w to wydarzenie, w tym sponsorów, którym dziękujemy za dotychczasowe wsparcie. Mamy oczywiście kilka pomysłów jak jeszcze uatrakcyjnić te spotkania, żeby nie stały się one kolejnym sztampowym spotkaniem gadających głów, a były wciąż atrakcyjne i innowacyjne. Na przykład FUN Woman czy Young przeznaczony dla węższych, wybranych grup odbiorców. Podobnie FUN Summer, czyli spotkanie z porażką na plaży - bo luźna atmosfera naszych spotkań to też wartość za która cenią to spotkanie nasi odbiorcy. Jednak to na razie plany na wypadek spadku zainteresowania obecną formułą. W Trójmieście właśnie zakończyła się 20 edycja FUN i jeśli uda nam się zorganizować podobną liczbę wydarzeń, to będziemy szczęśliwi.

 

Rozmawiał: Tomasz Wojciechowski

 

Organizatorem akcji jest Fundacja Rezcz Jasna www.rzeczjasna.org oraz Agencja 123Concept www.123concept.pl i Centrum Biznesu www.cb.koszalin.pl. "Robimy FUN bo chcemy odgrywać innowacyjną rolę w tworzeniu kultury przedsiębiorczości w naszym mieście. Chcemy być częścią społeczności tworzącej inny sposób nauczania, podejścia do szkoleń i edukacji. Chcemy uczyć jak uczyć w inny sposób. Chcemy żebyście razem z nami stali się częścią globalnej sieci fuckuperów. :) Przybywajcie na FuckUp Night Koszalin!"

#3 FUN Koszalin 2017 współfinansowany jest ze środków Gminy Miasta Koszalin

zapisy: www.fuknoszalin3.evenea.pl
więcej info na: www.funkoszalin.pl

 

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u