cuksik1W Koszalinie, w bezpośredniej bliskości Katedry od niedawna funcjonuje Koszalińska Manufaktura Słodyczy Cuksik. Jej właścicielkami są dwie kobiety, które co prawda nie są z wykształcenia cukiernikami, lecz ich receptury pozwalają każdemu odkryć w sobie dziecko. - Brakowało w Koszalinie miejsca z dobrymi jakościowo słodyczami. Poza tym my robimy "cuksy" na oczach klientów, jest to dodatkowe show, zarówno dzieci jak i dorośli są zachwyceni.- wyjaśnia współwłaścicielka Magdalena Jagoda. -Znamy się z moją wspólniczką Anią od kilku lat. Ja mieszkam w Koszalinie od 3 lat, a mój mąż jest rodowitym mieszkańcem miasta.

cuksik2

Flagowy produkt to Krówka Koszalińska, która rozpływa się w ustach, a żelki, lizaki i cukierki kuszą kolorami i ładnym opakowaniem. - Bardzo się cieszymy, że nasz sklepik spodobał się mieszkańcom Koszalina. - dodaje Pani Magdalena - Produkcję karmelków i lizaków można oglądać w trakcie pokazów, każdy może do nas wpaść i zobaczyć jak wygląda produkcja karmelków od początku od momentu wylania karmelu aż po degustację ciepłych jeszcze "cuksów" czyli cukierków. Nasze receptury są ściśle strzeżoną tajemnicą.

Warto odwiedzić to miejsce, by chociaż z ciekawości zakosztować cukierków, a cena jest adekwatna do jakości wyrobu. Więcej o "Cuksiku":tutaj.

Tomasz Wojciechowski

Dodaj Temat

 wielkanoc 2018 04ARKA

 

calidozaworarka

toplaserkoszalinlogo1

 

edu4ubanermarzec18

 

reklamamchecinski1

 

 

teproogłoszenieopracebalticinfo1

 

kredyt11axxa

  

lechbudIIetap

 

 

pkbaner

 

e.sztorc.banner

 

balticinfopl


logonieruchomosci ew1
 StrzelnicabanerBaltic Info kopian1r

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u