sukces

Ten artykuł chciałabym dedykować – wszystkim kobietom z pasją do życia, czyli także Tobie. Wszystkim, bo wszystkie jesteśmy wyjątkowe. Życiowy cel każdej kobiety oscyluje wokół szczęścia własnego i rodziny. Współczesna kobieta jest kwintesencją życiowej aktywności i kobiecości. A co jest kwintesencją kobiety aktywnej? Dla mnie – kobieta aktywna to kobieta szczęśliwa. Myślę, że aby tak było o to szczęście trzeba codziennie zabiegać, a niekiedy nawet zawalczyć. Aktywność kobiet najczęściej przejawia się ochotą do działania. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, przepełniony jest zadaniami, z których – my kobiety – czerpiemy satysfakcję. Ta z kolei powoduje, że jesteśmy spełnione, a co za tym idzie szczęśliwe.

Aktywność nie pozwala na stagnację, a wręcz potrafi być wielozadaniowa. Taką też jest natura kobiety. Aby wyzwolić w kobiecie hormony szczęścia wystarczy pozwolić jej na działania w trzech obszarach. Pozwolić jej robić to co lubi, co kocha. Pozwolić jej zatroszczyć się o bliskich. Pozwolić, aby mogła połączyć wypoczynek z dbałością o urodę i zdrowie. Relacje aktywistek w związkach opierają się partnerstwie i przyjaźni. Są świetnie zorganizowane, mają świadomość swojej niezależności oraz niejednokrotnie angażują całą rodzinę zaszczepiając w nich pasję do życia.

Kobieta z pasją do życia i uwielbiająca kontakt z ludźmi, otwarta na relacje, która ma odwagę żyć po swojemu wg własnej ścieżki życiowej. Aura takiej kobiety potrafi zarażać osoby jej najbliższego otoczenia. Esencją aktywności kobiety jest fakt zaangażowania energii w taką czynność, którą robi z wewnętrznej chęci i potrzeby, a także samej przyjemności jej zrobienia.

 

Kobieto XXI wieku, kobieto z pasją do życia życzę Ci, abyś umiała zachować życiowy balans oraz harmonię. Jesteś wyjątkową kobietą dlatego żyj wg własnego wzorca. Rób to co powoduje, że wieczorem, spoglądając do lustra uśmiechniesz się do siebie. Życzę Ci, aby wybranek Twojego serca, był świadomy Twoich potrzeb, aby podkreślał Twoje piękno, które nosisz w sobie.

 

Justyna Pacuła- Woźniak

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u