Rozmowa z Wiolą Kamińską, licencjonowaną instruktorką Zumby

- Czym tak naprawde jest Zumba i skad jej popularność?

-Zumba jest połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich z fitnessem. Poza faktem, że mimochodem tracimy wiele kalorii to przede wszystkim fenomenem jest prostota układów choreograficznych dzięki czemu zajęcia skierowane sa w zasadzie do wszystkich osób bez względu na wiek, płeć , które oczywiście nie maja przeciwwskazań medycznych. 

-Opowiedz o maratonach Zumby, które organizujesz, jak choćby ten na rzecz chorego Teosia?

-Odkąd zostałam licencjonowanym Instruktorem Zumby organizuję maratony Zumby jednak przede wszystkim w formie charytatywnej. Zasadniczo chodzi o połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Ludzie złaknieni są działania. Działanie w Formie zumby daje im radość a jesli do tego dołączymy możliwość niesienia pomocy innym mamy komplet zadowolenia. I tak współpracuje i organizuje Maratony Charytatywne na rzecz towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Koszalinie, na rzecz koszalińskeigo schroniska dla bezdomnych zwierząt jak również dla prywatnych osób które potrzebują wsparcia finansowego. tak jest tym razem. Zwrócono sie do mnie o pomoc w zebraniu niezbędnych finansów na rzecz Teosia ciężko chorego chłopczyka.
- Czy można powiedzieć że Zumbato styl życia?

-I tu może zburzę nieco ogólne pojawiające się trendy i spojrzenie na Zumbę ale uważam, że nie. Zumba to jedynie jedna z wielu form rekreacji ruchowej i tak jak lata temu Kenneth Cooper opracował program sprawnościowy dla kosmonautów, który de facto posłużył jako plan treningowy dla milionów zwykłych ludzi tak w 2001 roku ALERTO BETO PEREZ stworzył ZUMBĘ... rynek nie stoi w miejscu ... mamy tendencję do rozwoju osobistego i tak się dzieje w każdej dziedzinie życia również w fitnesie.

Dodaj Temat

 reklama balticbd

calidozaworarka

 

ARKA zyczeniabn2017toplaserkoszalinlogo1

baneredu4you1

reklamamchecinski1                                                

teproogłoszenieopracebalticinfo1

lechbudIIetap

logo.rgb

e.sztorc.banner

inwestbohwawy

 

vertaxofertareklama1

banerekfotowoltaika210x240px3

 assetlogolarge

 

balticinfopl


logonieruchomosci ew1

logopraxis

pamprofil

 

4mobile

banerbogurscy
 banerek1
logo just
 
MAPA STRON I II
stat4u