dno1O nowej inicjatywie skierowanej do kobiet, pod nazwą "Dama na obcasach" rozmawiamy z jej autorkami: Anną Sak i Kamilą Łabiak.

- Dama na obcasach- czym jest ta inicjatywa?

K.Ł.- To wspólna inicjatywa moja i Marzeny Kulik, jako współwłaścicielek Kliniki Medycyny Estetycznej i Dermatologii dermaArt oraz Anny Sak, właścicielki hotelu Marina Mielno. Zaplanowałyśmy cały cykl spotkań dla kobiet, podczas których poruszane będą interesujące sprawy związane z modą, urodą, kosmetologią czy zdrowiem.

- Ile Pań bierze udział w tych spotkaniach? I kim jest taka przykładowa "dama na obcasach"?
K.Ł.- Ilość osób na cykle spotkań jest ograniczona, zaproszenia można wygrać w rożnych konkursach jak również dzwoniąc pod dane numery telefonu które dostępne sa zawsze na plakatach i naszym fanpage.
A.S.- Dama na obcasach to kobieta z klasą, z pasją, z chęcią do działania, singielka, mężatka i rozwódka. Każda z nas potrzebuje spotkania się w „babskim” gronie by pomówić o życiu, trendach, poznać nowinki.

- Jakie są najbliższe plany spotkań?
K.Ł. - Nasz cykl spotkań ma na celu oderwanie się od codziennych obowiązków, by poznać nowinki z zakresu kosmetologii, wizażu, mody i wielu innych interesujących dziedzin. Chcemy przedstawić pełen obraz kobiety i kobiecości- czyli wszystkie aspekty, które się z tym wiążą.
A.S.- Mamy mnóstwo pomysłów,które w miarę możliwości będziemy realizowały przy pomocy Pań, które będą chciały z nami te wydarzenia współtworzyć.

dno2

- Co oznacza dziś być damą?
K.Ł.-  Damy są zawsze i wszędzie, nawet w dzisiejszych czasach. Kiedyś niektóre z nas wychowywały się na opowieściach o pięknych, delikatnych damach i walecznych wybrankach ich serc, ale mi bliżej do takiego księcia niż do księżniczki. Aczkolwiek czasami chyba każda kobieta lubi być rozpieszczana i każda marzy o byciu damą. Damy istnieją i pewnie niektóre czasem nawet mijamy na ulicy zupełnie o tym nie wiedząc. Trzeba pamiętać jednak, że takie kobiety nie muszą być delikatne i niewinne, ale wyrafinowane, umiejące zachować się w towarzystwie i nawiązać odpowiednią, ciekawą konwersację. Również potrafiące się ubrać, doskonale dobierać kolory, zadbać o siebie w gabinetach. To, że dziewczyna jest odważna i pewna siebie nie oznacza, że nie ma w sobie czegoś z damy.
A.S.-  Dama to ideał, którego próbujemy dosięgnąć, to synonim każdej z nas.

 

Rozmawiał: Tomasz Wojciechowski

  • dno4dno4
  • dno3dno3
  • dno2dno2
  • dno1dno1

 

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 DB MACIEJ TYSZKA baner

 

 

PokaLogo promocja torba

 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u