Biuro finansowo księgowe Sukces Group w Koszalinie dąży do zapewnienia wysokiej jakości usług rachunkowo-księgowych oraz usług komplementarnych. Jesteśmy elastyczni - rozumiemy potrzeby Naszych Klientów, związane z brakiem czasu i zmienną sytuacją na rynku, dlatego staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i indywidualnie podchodzimy do obsługiwanych firm, zapewniając m.in. bezpłatną pomoc w założeniu firmy, bezpłatny odbiór dokumentów oraz przystępne ceny usług.

 

 

Od lat zajmujemy się księgowością i obsługą księgową podmiotów polskich, małych, jednoosobowych firm jak również większych spółek prawa handlowego. Nasza ekspercka wiedza wynika z wielu lat doświadczeń ze współpracy z podmiotami gospodarczymi o różnorodnej strukturze i różnym charakterze działalności.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów prowadzimy nowoczesną księgowość. Wraz z klientem na bieżąco analizujemy sytuacje ekonomiczną firmy i powstające problemy. Korzystając z wieloletniego doświadczenia służymy pomocą i radą, zarówno w zagadnieniach podatkowych, jak i ekonomicznych. Szanujemy czas naszych klientów i dbamy o ich interesy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić rzetelną i dokładną obsługę.

Nasi pracownicy to grupa młodych, doświadczonych i pełnych entuzjazmu księgowych, którzy poświęcają całą swoją energię, aby każda z realizowanych przez biuro rachunkowe usług, była wykonana profesjonalnie i zgodnie z oczekiwaniami. Tworzymy stabilny i ambitny zespół. Jesteśmy gotowi do wyzwań jakie postawią nam nasi klienci. Nie widzimy przeszkód, szukamy rozwiązań.

Dla Klientów przygotowaliśmy szeroki wachlarz usług począwszy od księgowości poprzez fakturowanie aż po porady prawne:

Księgowość, kadry i płace

- Kompleksowa obsługa profesjonalnego biura rachunkowego.

- Wysyłanie deklaracji, reprezentowanie przed ZUS-em i urzędem skarbowym.

- Podgląd wysokości podatków i składek ZUS-u.

- Pełne wsparcie Sukces Group Sp. z o.o. drogą mailową.

 

Fakturowanie

- Przygotowywanie i wystawianie faktur sprzedażowych.

- Monitoring należności i zobowiązań.

- Wezwania do zapłaty.

- Automatyczne przeliczanie kwot netto/brutto.

- Zapisywanie faktur do plików PDF, drukowanie, wysyłka e-mail.

 

Porady podatkowe i prawne

- Doradztwo Finansowe

- Doradztwo Podatkowe

- Zarządzanie Kapitałem Ludzkim

- Doradztwo Prawne

 

 

 

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 DB MACIEJ TYSZKA baner

 

 

PokaLogo promocja torba

 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u