Zarządzam nieruchomościami od 1992 r. jestem osobą energiczną, doświadczoną, otwartą na nowości i ludzi. Przez kilkanaście lat zarządzałam małą spółdzielnią mieszkaniową, która była bardziej podobna do wspólnoty, dlatego też jestem przyzwyczajona do odpowiedzialności i załatwiania wszelkich spraw osobiście. Obecnie prowadzę w Koszalinie swoją firmę zarządzającą nieruchomościami.Zarządzam wspólnotami z myślą o kliencie, solidnie i racjonalnie. Oferuję swoją wiedzę i zaangażowanie.

Kładę nacisk na rzetelne i profesjonalne prowadzenie interesów klientów w związku z zarządzaniem ich lokalami mieszkalnymi, biurowymi czy usługowo-handlowymi. Wybierając współpracę ze mną, wybieracie Państwo profesjonalizm i pewność dobrej obsługi.

Ma to przełożenie na bezpośrednią współpracę i częste osobiste kontakty z właścicielami i najemcami obiektów, również w okresach pomiędzy zebraniami. Zatrudniam księgową, a w kwestiach prawnych i podatkowych współpracuję z kancelarią prawną i biurem doradztwa podatkowego.

Oferuję:

  • Obsługę administracyjno-księgową obiektów
  • Kompleksową obsługę w zakresie czynności prawnych
  • Utrzymywanie porządku i czystości
  • Techniczną obsługę nieruchomości

Zapraszam serdecznie do współpracy!

Elżbieta Wojciechowska

Więcej o firmie na:http://www.znk.webd.pl/

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u