IMG 4728Rozmowa z Teresą Bielak, Menedżerem Sprzedaży AVON
-  Pierwsze, najważniejsze chyba pytanie: dlaczego AVON?

- AVON to światowy lider na rynku kosmetycznym, firma która oferuje klientom możliwość najwygodniejszych, bezpośrednich zakupów. Celem AVON jest być firmą, ktora rozumie i zaspokaja potrzeby kobiet w zakresie produktu, obsługi i samorealizacji. Kosmetyków AVON , biżuterii, czy artykułów fashion and home nie znajdzie Pan w żadnej drogerii. To idealne rozwiązanie dla ludzi zabieganych, zapracowanych- zamówić sobie kosmetyki u konsultantki, czy on-line, bez wychodzenia z domu. Mamy również bogatą ofertę dla panów.

Produkty AVON cechuje wysoka jakość, trwałość zastosowania i nowoczesny design. A przy tym oferta, w porównaniu do innych firm jest atrakcyjna cenowo. Oferujemy szeroką gamę zapachow polecanych przez ludzi ze świata artystycznego czy sportu. Polecamy całe linie do pielęgnacji twarzy, ciała oraz pielęgnacji i stylizacji włosów. 

20161018 150916- AVON to zdaje się rozbudowana sieć sprzedaży bezpośredniej?
- Tak. Konkurencyjność firmy płynie z unikatowego kanalu dystrybucyjnego i zapewnienia klientom indywidualnej obslugi dostosowanej do ich oczekiwań. Konsultantki zamawiają towar na swoje potrzeby, rodziny, znajomych, ale też dla swoich klientów. Tworzą sobie w ten sposób rynek zbytu i dzięki temu AVON oferuje przystępne ceny, a klienci są zadowoleni. Do tego we wszystkim pomaga internetowa witryna firmy, gdzie można pobrać najnowszy katalog, czy samemu rozpocząć przygodę z AVON. Ta firma daje możliwość dodatkowego zarobienia pieniędzy w legalny sposób. Istnieją dwie ścieżki rozwoju w AVON.

- Czyli?
- Można być Konsultantem i traktować to zajęcie jako dodatkowe, w okresie wakacyjnym zgłasza się dużo osób młodych.
Można również pracować jako Lider Sprzedaży. Lider oprócz sprzedaży własnej pozyskuje nowe osoby do sprzedaży i w ten sposób tworzy swój zespół. Proponujemy w takim wypadku umowę-zlecenie lub założenie własnej działalności gospodarczej. Konsultantki AVON to najczęściej panie w wieku 18-30 lat, studentki, lub osoby czynne zawodowo w danych środowiskach. Nie brakuje też Pań w starszym wieku.

IMG 5013- A jaka jest Pani rola, jako menedżera?
- Z AVON jestem związana od ponad 20 lat. Mój obszar działalności to Koszalin i okolice. Zajmuję się rekrutacją nowych osób, szkoleniami, organizowaniem pokazów kosmetycznych, oraz całą logistyką.
- Pani Tereso, czy zatem warto związać się z AVONEM jako klient, lub konsultantka?
- Uważam że warto. To najprzyjemniejszy sposób zarabiania pieniędzy. Mam kontakt z kosmetykami najnowszej generacji, korzystam bezpłatnie ze szkoleń, które kształtują rozwój, zwiedzam najpiękniejsze miejsca na świecie. Pracuję z ludźmi i dla ludzi. To daje dużo satysfakcji. Serdecznie zapraszam wszystkich do zaczarowanego świata Avon!

 

Rozmawiał: Tomasz Wojciechowski

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u