Uwaga
  • Lack of access rights - File '/images/baumal/logobaumal.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/baumal/logobaumal.jpg'

Hurtownia budowlana Baumal od wielu lat działa zarówno w Koszalinie, jak i w Kołobrzegu.- Nie od początku miała być to firma produkcyjno-handlowa, siedemnaście lat temu założyłem firmę Baumali pracowałem jako wykonawca robót dociepleniowych. Dopiero po paru latach zajęliśmy się produkcją i handlem.- wspomina historię uruchomienia firmy jej właściciel, Mirosław Malina.

Oferta  hyrtowni wyróżnia się głównie szeroką gamą  materiałów wykończeniowych i elewacyjnych. Klient znajdzie więc okna, drzwi, parapety, wszystko do ciepłego montażu stolarki budowlanej, systemy elewacyjne,  może też liczyć na fachową poradę.  Biuro firmy w Koszalinie mieści się w starym budynku dworcowym, a jakość oferowanych towarów jest inna od tych marketowych.

-Staramy się oferować klientom towar najwyższej jakości co nie zawsze jest dostępne w marketach,które nastawione są na towary tanie.- tłumaczy właściciel. Czy trudno jest prowadzić hurtownię w ustalonym czasie pracy? -Nikt, kto prowadzi swoją firmę nie pracuje tylko 8 godzin, najczęściej po godzinach otwarcia hurto- wni jest czas na odpisywanie na korespondencję od klientów oraz robienie wycen, planowanie. Ale staram się też uciec od pracy.Najczęściej czas wolny spędzam na ogrodzie przy różnych pracach przydomowych oraz z moim psem.- mówi Mirosław Malina. Bau Mal oferuje także zakupy przez internet za pomocą platformy www.e-hurtowniabudowlana.pl 

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://baltic.info.pl/images/baumal

 

 

Dodaj Temat

 reklama balticbd

calidozaworarka

polanareklama1

 

lechbudholenderska1

 

inwestbohwawy

banerekfotowoltaika210x240px3

 

 

balticinfopl

 

dermalogicalogo1


logonieruchomosci ew1

logopraxis

pamprofil

 

4mobile

banerbogurscy
 banerek1
logo just
 
MAPA STRON I II
stat4u