Polish Footbal Academy Denis Cup to najwieksza na Wyspach Brytyjskich polska szkółka piłkarska dla dzieci. Od niedawna, działa także w Koszalinie. W jej strukturach prowadzone są zajęcia dla dziewcząt i chłopców w wieku od 3 do 15 lat. Do ich optymalnego rozwoju niezbędna jest nauka jak również odpoczynek i zabawa. -My łączymy te trzy obszary oraz dajemy szansę spotkania rówieśników, których łaczy jedna pasja i zachęcamy do aktywnego stylu życia.

- informuje Agnieszka Zakrzewska. Polish Football Academy Denis Cup to profesjonalni trenerzy, doświadczeni w pracy z dziećmi, gwarantują oni efektywny i zróżnicowany trening piłkarski dostosowany do wieku uczestnika, wypracowanie kondycji fizycznej, zahartowanie charakteru , pomoc w wychowaniu. Uczestnictwo w zająciach daje szansę na przyszły sportowy sukces, możliwość spotkania sportowych idoli i inne atrakcje (nie tylko piłkarskie). Celem szkółki jest wychowanie dzieci poprzez sport, jak i wyselekcjonowanie talentów na miarę reprezentacji Polski. Organizowane są również obozy piłkarskie, na których pojawiają się gwiazdy reprezentacji Polski.

 

Denis Cup zaprasza wszystkie dzieci i rodziców na Dzień Dziecka, który odbędzie się na Orliku przy ul. Podgórnej w Koszalinie- już 31 maja!


Więcej na: www.deniscup.co.uk

 

Dodaj Temat

 baner balticinfo baterie1

 

upiotra1ab

 

PRAXISreklamalogo

 reklama.e.warzynska

 

dominobiurorachunkowe2019baner

 

reklamamchecinski1

 

zyczenia1pokalogo 

e.sztorc.banner

 banerunia2

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u