Telefon komórkowy ma dziś każdy. Ale znaleźć do niego wysokiej jakości etui czy obudowę nie jest łatwo. Na rynku i w internecie jest wiele podróbek i towarów złej jakości, ale za to z ładnymi, kuszącymi zdjeciami i cenami. Wtedy warto odwiedzić sklep z logo lwa. W koszalińskich centrach handlowych: Atrium oraz Emce, klienci poszukujący akcesoriów do swoich telefonów, mogą znaleźć markowe produkty i bogaty asortyment w sklepach Leo. Nazwa nie brzmi obco, gdyż od wielu lat znana jest mieszkańcom Koszalina. Na polskim rynku GSM sklepy LEO zostały docenione i od kwietnia sklep z sieci LEO z Koszalina jest obecny w najbardziej prestiżowej Galerii Handlowej w Polsce w Starym Browarze w Poznaniu pod szyldem Telakces. Jakość usługi i bogactwo oferty Leo zawitało więc i tam.

Dlaczego warto wybrać ofertę sklepów Leo? Gdyż jak podkreśla ekipa LEO, firmę cechuje prestiżowa oferta: od telefonów, poprzez różnorodność etui, obudów, szkieł ochronnych, uchwytów i ładowarek. Wszystko najwyższej jakości, znanych producentów.- Nie proponujemy klientowi niczego, czego byśmy wcześniej sami nie sprawdzili na własnej skórze- oto ich motto.


Jego fascynacja telefonami komórkowymi i gadżetami zaczęła się 18 lat temu. Jak sam podkreśla w rozmowie "to coś prostego, łączącego wszystkich ludzi, dostępne". Przez ten czas telefonia komórkowa ulegała zmianom, modele telefonów były z czasem coraz bardziej nowoczesne i skomplikowane, posiadały aparat fotograficzny, GPS. - Zaczynało się od serwisu telefonów i usuwania sim-locków, poprzez coraz bardziej zaawansowane usługi. Mój pierwszy telefon, Motorolę D 520 wspominam z rozrzewnieniem, ale prawdziwą legendą była Nokia 310i- informuje Arkadiusz Klimczak.

Dziś posiadacz telefonu komórkowego stawia na indywidualność, stąd wybiera oryginalne etui, lub inne gadżety. Telefon musi posiadać wiele aplikacji, być narzędziem do grania, słuchania muzyki i obsługi poczty elektronicznej. Zwłaszcza młodzież jest bardzo wymagająca co do modeli telefonów. Klienci sklepów Leo to właśnie nierzadko ludzie młodzi, którzy są często stałymi bywalcami- nic w tym dziwnego, bo sklepy kuszą eleganckim wnętrzem i bogactwem produktów na witrynach.

 

Firma handlująca akcesoriami do telefonów komórkowych wydaje się czymś mało inretesującym. Nic bardziej mylnego, to sprawnie działająca machina. W magazynach Leo spoczywają ogromne ilości asortymentu, liczonego w tysiącach sztuk. Przy komputerach siedzą niewidoczni dla klienta sklepu pracownicy, obsługujący handel internetowy. Bo sklepy Leo to 5 kont na allegro i 80 tys aukcji, plus własny, modernizowany właśnie sklep internetowy www.aktel.pl , Sklep Leo pojawi się też niebawem w pewnej nadmorskiej miejscowości.

 

Szef firmy dba o swoich pracowników. Żadna z 20 osób zatrudnionych w Leo, nie pracuje na tak zwanej "śmieciówce". Wielu z pracowników od lat jest zwiazanych z firmą. - Leo to jakość i marka, którą chcę promować- wyjaśnia Arkadiusz Klimczak- a to przecież pracownicy są wartością firmy.

  • 22
  • 66
  • 11
  • 55
  • LOGO_AKTEL_LEOLOGO_AKTEL_LEO

 

Komentarze   

Kasia
+1 #2 Kasia 2015-08-07 23:30
Ale nikt nikogo nie zmusza do korzystania z usług "Lewka". Ja tam jestem zadowolona.. :)
Cytować
marian
0 #1 marian 2015-08-01 07:46
Oh Ah jak pieknie :-)
kolejny obiektywny artykuł za opłatą :-)
przeciez wiemy jak leo zdziera - te same rzeczy można kupić o wiele taniej w innych punktach w mieście
Cytować

Dodaj Temat

 baner eskimos balticinfo

 

 

ekosunreklama1a

 

PRAXISreklamalogo

 

logo 03baner

 

 

BANERTYSZKAM

 

avon1mission

 

37383535 1900590956653476 8181025753773637632 n

 

 

 

toplaserbaner

 

reklamamchecinski1

 

e.sztorc.banner

   

lechbud3etap

 

 

psw

 

balticinfopl 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u