Telefon komórkowy ma dziś każdy. Ale znaleźć do niego wysokiej jakości etui czy obudowę nie jest łatwo. Na rynku i w internecie jest wiele podróbek i towarów złej jakości, ale za to z ładnymi, kuszącymi zdjeciami i cenami. Wtedy warto odwiedzić sklep z logo lwa. W koszalińskich centrach handlowych: Atrium oraz Emce, klienci poszukujący akcesoriów do swoich telefonów, mogą znaleźć markowe produkty i bogaty asortyment w sklepach Leo. Nazwa nie brzmi obco, gdyż od wielu lat znana jest mieszkańcom Koszalina. Na polskim rynku GSM sklepy LEO zostały docenione i od kwietnia sklep z sieci LEO z Koszalina jest obecny w najbardziej prestiżowej Galerii Handlowej w Polsce w Starym Browarze w Poznaniu pod szyldem Telakces. Jakość usługi i bogactwo oferty Leo zawitało więc i tam.

Dlaczego warto wybrać ofertę sklepów Leo? Gdyż jak podkreśla ekipa LEO, firmę cechuje prestiżowa oferta: od telefonów, poprzez różnorodność etui, obudów, szkieł ochronnych, uchwytów i ładowarek. Wszystko najwyższej jakości, znanych producentów.- Nie proponujemy klientowi niczego, czego byśmy wcześniej sami nie sprawdzili na własnej skórze- oto ich motto.


Jego fascynacja telefonami komórkowymi i gadżetami zaczęła się 18 lat temu. Jak sam podkreśla w rozmowie "to coś prostego, łączącego wszystkich ludzi, dostępne". Przez ten czas telefonia komórkowa ulegała zmianom, modele telefonów były z czasem coraz bardziej nowoczesne i skomplikowane, posiadały aparat fotograficzny, GPS. - Zaczynało się od serwisu telefonów i usuwania sim-locków, poprzez coraz bardziej zaawansowane usługi. Mój pierwszy telefon, Motorolę D 520 wspominam z rozrzewnieniem, ale prawdziwą legendą była Nokia 310i- informuje Arkadiusz Klimczak.

Dziś posiadacz telefonu komórkowego stawia na indywidualność, stąd wybiera oryginalne etui, lub inne gadżety. Telefon musi posiadać wiele aplikacji, być narzędziem do grania, słuchania muzyki i obsługi poczty elektronicznej. Zwłaszcza młodzież jest bardzo wymagająca co do modeli telefonów. Klienci sklepów Leo to właśnie nierzadko ludzie młodzi, którzy są często stałymi bywalcami- nic w tym dziwnego, bo sklepy kuszą eleganckim wnętrzem i bogactwem produktów na witrynach.

 

Firma handlująca akcesoriami do telefonów komórkowych wydaje się czymś mało inretesującym. Nic bardziej mylnego, to sprawnie działająca machina. W magazynach Leo spoczywają ogromne ilości asortymentu, liczonego w tysiącach sztuk. Przy komputerach siedzą niewidoczni dla klienta sklepu pracownicy, obsługujący handel internetowy. Bo sklepy Leo to 5 kont na allegro i 80 tys aukcji, plus własny, modernizowany właśnie sklep internetowy www.aktel.pl , Sklep Leo pojawi się też niebawem w pewnej nadmorskiej miejscowości.

 

Szef firmy dba o swoich pracowników. Żadna z 20 osób zatrudnionych w Leo, nie pracuje na tak zwanej "śmieciówce". Wielu z pracowników od lat jest zwiazanych z firmą. - Leo to jakość i marka, którą chcę promować- wyjaśnia Arkadiusz Klimczak- a to przecież pracownicy są wartością firmy.

  • 22
  • 66
  • 11
  • 55
  • LOGO_AKTEL_LEOLOGO_AKTEL_LEO

 

Komentarze   

Kasia
+1 #2 Kasia 2015-08-07 23:30
Ale nikt nikogo nie zmusza do korzystania z usług "Lewka". Ja tam jestem zadowolona.. :)
Cytować
marian
0 #1 marian 2015-08-01 07:46
Oh Ah jak pieknie :-)
kolejny obiektywny artykuł za opłatą :-)
przeciez wiemy jak leo zdziera - te same rzeczy można kupić o wiele taniej w innych punktach w mieście
Cytować

Dodaj Temat

 reklama balticbd

calidozaworarka

 

ARKA zyczeniabn2017toplaserkoszalinlogo1

baneredu4you1

reklamamchecinski1                                                

teproogłoszenieopracebalticinfo1

lechbudIIetap

logo.rgb

e.sztorc.banner

inwestbohwawy

 

vertaxofertareklama1

banerekfotowoltaika210x240px3

 assetlogolarge

 

balticinfopl


logonieruchomosci ew1

logopraxis

pamprofil

 

4mobile

banerbogurscy
 banerek1
logo just
 
MAPA STRON I II
stat4u