O tym, jaką alternatywą dla prywatnej i publicznej służby zdrowia jest oferta Opieki Medycznej SIGNUM, opowiada nam Dariusz Stępień, właściciel Pomorskiego Centrum Inwestycyjnego w Karlinie.

-Pana firma zajmuje się ubezpieczeniami na życie, samochodowymi, inwestycjami, oraz oferta pakietów medycznych. Dlaczego warto zainteresować się tym abonamentem?
-Przede wszystkim dlatego, że publiczna służba zdrowia jest niewydolna, kolejki oczekiwania do specjalistów są długie, natomiast prywatne lecznictwo to jednorazowy koszt rzędu 100-150 zł za wizytę. Nie mamy pewności, czy nawet prywatnie się lecząc, trafimy w ręce specjalistów. Tymczasem można skorzystać z wygodnego rozwiązania, jakim jest abonamentowy pakiet usług SIGNUM.


-Co zatem może zaoferować ten pakiet?
-Dostęp do lekarzy w ponad 1000 placówkach medycznych w całej Polsce, w tym dostęp do specjalistów, internistów, infolinię medyczną 7 dni w tygodniu , całą dobę. Można umówić się na wizytę przez telefon, przy czym termin oczekiwania jest bardzo krótki, do lekarzy specjastów, bez skierowania do pięciu dni. Posiadacze karty SIGNUM są pod opieką wysokiej klasy, sprawdzonych specjalistów. Pacjent zapomni o kolejkach do rejestracji i przed gabinetem lekarza, oczekiwaniu 5 miesięcy na wizytę u lekarza specjalisty, 2 lata na zabieg, rok na badania,czy rehabilitację. Zamiast problemów z dostępem do badań, zabiegów, uzyska się dostęp do nowoczesnego sprzętu i najlepszych specjalistów. Teraz z SIGNUM możesz leczyć się po ludzku. Mamy wreszcie alternatywę dla państwowej służby zdrowia.
-Brzmi to zachecająco, ale chyba miesięcznie trochę kosztuje?
-Właśnie że nie! Podstawowy pakiet usług można nabyć już od 60 zł miesięcznie. Do tego oferta SIGNUM skierowana jest też do biur partnerskich, firm. No i można przy tym też zarobić.
-Jak to?
-Można stworzyć sobie dodatkowe, stałe źródło dochodów tworząc własną sieć klientów, pozyskując ludzi do współpracy i oferując pakiety medyczne SIGNUM. Oczywiście, kontakty z ludźmi wymagają odpowiednich predyspozycji. Jednak dla zainteresowanych organizowane są szkolenia. Sprzedaż pakietów medycznych to nie tylko dodatkowe bonusy ale i ekstra pieniądze miesięcznie, od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Wszystko zależy od zaangażowania i chęci. Po wszelkie dalsze informacje, zapraszam do mojej firmy.

Pomorskie Centrum Inwestycyjne

Plac Jana Pawła II 16
78-230 Karlino

tel. 533 301 355

 

Komentarze   

Wojtek
0 #4 Wojtek 2015-11-09 21:24
Te pakiety to farsa, bzdury i łańcuszek finansowy dla naiwnych. Specjaliści z braku-laku. A Ci co namawiają sami tego dobrze sprzedać nie potrafią. Najlepiej zrywać na pracy innych. Pasożyty
Cytować
Danka
+1 #3 Danka 2015-10-28 11:28
Bzdury z tymi pakietami i opowiastkami !
W tych pakietach to nie ma dobrych specjalistów !
Do dobrych specjalistów ciężko się dostać !!!!
W SIGNUM są specjaliści którzy nie mają zbytnio dużo pacjentów !!!To jest nabijanie kasy ale innym !
Cytować
Adam
+1 #2 Adam 2015-08-06 08:14
A ja myślę, że to może być ciekawa alternatywa od naszej ułomnej służby zdrowia :)
Cytować
Natalia
0 #1 Natalia 2015-08-03 22:03
Niestety nie zgodzę się, słowa wyidealizowane ale nie mające wiele wspólnego z realiami.
Cytować

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 DB MACIEJ TYSZKA baner

 

 

PokaLogo promocja torba

 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u